Dla wiernych kibiców Wisły Kraków, legalny bukmacher LVBET, będący jednym ze sponsorów drużyny, ufundował bonus w wysokości 50 PLN. Szczegóły promocji znajdują się w dalszej części tego wpisu.

50 PLN dla kibiców Wisły Kraków od LVBET
50 PLN dla kibiców Wisły Kraków od LVBET

Bonus jest przeznaczony dla graczy posiadający aktywny karnet w spotkania Wisły Kraków w aktualnym sezonie jesień/zimna 2019/2019. Użytkownicy, którzy ten warunek spełnią, będą mogli cieszyć się 50 PLN ekstra. Jak zdobyć premię? O tym można przeczytać na www.LVBET.pl lub poniżej.

Jak zdobyć 50 PLN premii w LVBET?

50 PLN premii otrzymają kibice Wisły, którzy od maja 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku:

  • wyślą maila na promocje@lvbet.pl
  • w wiadomości załączą zdjęcie karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020
  • w tytule wpiszą „Karnet Wisła Kraków”

Otrzymany bonus będzie miał ważność 30 dni. Zostanie przyznany po maksymalnie 48 godzinach od chwili wysłania maila, pod warunkiem pozytywnego rozpatrzenia prośby. Wypłacenie środków pochodzących z nagrody będzie podlegać warunkom:

  • 4 krotny obrót
  • kurs minimalny 1,75
  • zakłady kombi z kursem łącznym co najmniej 1,75
  • bez sportów wirtualnych
bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Bonus za pełną rejestrację w LVBET

Legalny bukmacher LVBET przyznaje bonus za pełną rejestrację w serwisie www.LVBET.pl. Skorzystanie ze skróconego procesu zakładania konta, nie uprawnia do odbioru premii.

Na jednego użytkownika LVBET przypada tylko jeden bonus za karnet imienny. Kibic Wisły Kraków może więc skorzystać z promocji wyłącznie jednorazowo.

50 PLN dla kibiców Wisły Kraków od LVBET to jedna z wielu promocji skierowanych do typerów, korzystających z usług tego bukmachera. Szczegóły opisywanej akcji znajdują się na oficjalnej stronie organizatora.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta zakładów STS – co możemy obstawiać u tego bukmachera?
Następny artykułRanking TOP 50 w STS – 10 000 PLN w puli nagród na Turniej Czterech Skoczni
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE