Premia dla miłośników tenisa – to najnowsza oferta bukmachera Betclic. Jeżeli chcesz wygrać więcej pieniędzy zupełnie za darmo, typując zdarzenia dokładnie tak, jak do tej pory, ta promocja jest dla Ciebie.

60 PLN premii dla fanów tenisa w Betclic

60 złotych bonusu może trafić na Twoje konto, jeżeli w dniach od 22 do 28 lipca 2019 roku skorzystasz z promocji w Betclic. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków, by zyskać dodatkowe środki pieniężne.

Warunki promocji w Betclic:

  • Rozstrzygnięcie zagranego kuponu jako wygrany.
  • Zagranie pojedynczego kuponu na żywo.
  • Obstawienie zdarzenia z kategorii Tenis na żywo.
  • Postawienie kuponu o minimalnym kursie 2,00.
  • Gra o wartości co najmniej 20 złotych.

Warto pamiętać o tym, że zakłady zawierające ten sam wybór, bądź powtarzające się, nie będą kwalifikować się do promocji.

Kupony wypłacane przy pomocy funkcji CashOut, czy zakłady systemowe nie wliczają się do premii.

Każdy gracz, który spełni powyższe warunki i dodatkowo wygra trzy kupony, otrzyma premię od Betclic w postaci 60 złotych. Nagrody będą wypłacane jutro, tj. 29 lipca 2019 roku.

Darmowy kod promocyjny dla nowych graczy

Dodatkowym warunkiem umożliwiającym wypłatę premiowanych środków, jest konieczność obrócenia nimi co najmniej 4 krotnie. Minimalny kurs zakładu to 2,00.

Bukmacher zaznacza, że bonusy nie łączą się, a kupony postawione ze środków premiowych, nie wliczają się.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50% premii na polską piłkę nożną w Betclic
Następny artykułPremia powitalna w STS
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE