Oferta specjalna dla nowych graczy u legalnego bukmachera Betclic! Aktualny kod promocyjny – KOD550, wpisany podczas rejestracji, gwarantuje najwyższy cashback na rynku.

Aktualny kod promocyjny w Betclic. KOD550 - wyższego cashbacku nie znajdziesz!
Aktualny kod promocyjny w Betclic. KOD550 – wyższego cashbacku nie znajdziesz!

Bonus na start u legalnego bukmachera Betclic

Nie wszyscy wiedzą, że legalny bukmacher Betclic oferuje usługi bukmacherski w pełni zgodne z obowiązującym polskim prawem. Dzięki temu, że posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów RP, może zapewnić pełnoletnim graczom legalna rozrywkę.

Każdy nowy gracz, który wpisze specjalny kod promocyjny, otrzyma zwrot 100% stawki zagranego pierwszego kuponu. Organizator akcji zapewnia, że w razie porażki nikt nie zostanie poszkodowany.

Aktualny kod promocyjny Betclic
Aktualny kod promocyjny Betclic

Jaki jest kod promocyjny do Betclic w 2020 roku?

Cashback zwrócony przez bukmachera Betclic można wykorzystać na dowolnym kanale dostępu. – zarówno na stronie www.Betclic.pl, jak i mobilnie – w aplikacji na tablety i smartfony.

Aktualny kod promocyjny, który uprawnia do odbioru cashbacku o największej wartości na rynku, brzmi: „KOD550„. Jak łatwo można się domyślić, kwota zwrotu w razie przegranego pierwszego kuponu, wyniesie maksymalnie 550 PLN.

Bonus powitalny w Betclic

  1. Wystarczy wejść na www.Betclic.pl
  2. Zarejestrować konto za darmo, wpisując kod promocyjny: KOD550
  3. Dokonać pierwszego depozytu.
  4. Obstawić kupon za 510 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymać 100% zwrotu na konto bukmacherskie.
  5. Wyższego cashbacku nie znajdziesz! 🙂

Należy pamiętać, że odebranie premii dla nowych graczy to tylko początek zabawy. Ilość bonusów jest ograniczona. Najwyższy cashback zostanie przyznany wyłącznie za pierwszy obstawiony kupon.

Każdego tygodnia na stronie organizatora, pojawiają się oferty specjalne na wybrane wydarzenia. Watro być z nimi na bieżąco, poszukując informacji w naszym serwisie.

Loterie i konkursy w Betclic

Betclic oferuje dużo więcej atrakcji dla swoich podopiecznych. Organizuje różnorodne konkursy i loterie, w których do zdobycia są wartościowe nagrody. Wielokrotnie pule nagród stanowią najwyższe wartości w stosunku do oferty konkurencji.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Rankingi w Betclic nie są stworzone tylko dla np. 5, czy 10 najlepszych typerów. Bardzo często można odnieść wrażenie, że bukmacher rozdaje premie większości graczy, biorących udział w zabawie. W ostatniej loterii bukmacherskiej, nagrody otrzymało nie 10, a stu najlepszych!

Wielkim plusem brania udziału w konkursach Betclic, jest niski pułap kwalifikacyjny. Wystarczy zwykle obstawić za minimym 1 PLN, by brać udział w pełnowartościowych przedsięwzięciach.

Gra bez podatku w Betclic

Gra bez podatku to częsty trick stosowany przez bukmacherów do wypromowania niektórych ofert promocyjnych. Nic dziwnego – to świetny sposób na zachęcenie społeczności bukmacherskiej do typowania na wyjątkowych warunkach. Mimo tego, że w obecnej chwili Betclic nie organizuje tego typu promocji, warto mieć to na uwadze, przeglądając przyszłe wydarzenia. Być może już wkrótce kod promocyjny Betclic będzie służył również do obstawiania meczów bez podatku? Kto wie kiedy w dziale promocji zagości tego rodzaju premia? 🙂

Multi+ w Betclic – co to jest?

Jednym z popularniejszych haseł w Betclic, jest „Multi+”. Nie wszyscy wiedzą do czego się odnosi. Okazuje się, że to wyjątkowa promocja, która zwiększa potencjalne wygrane na zakładach. Gracz stosujący Multi+, może liczyć na nawet 50% wygranej ekstra.

Betclic organizuje ofertę Multi+ systematycznie i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Warto mieć to na uwadze i zaglądać do podstrony promocji jak tylko się pojawia.

Nie tylko klasyczna strona internetowa obsługuje ofertę Multi+. Typować można również w aplikacji mobilnej na telefony i smartfony, czyli wszędzie tam, gdzie człowiek z urządzeniem mobilnym może dotrzeć 🙂 Po co się ograniczać?


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł40 PLN bonusu dla nowych w Totalbet
Następny artykułBetclic – oferta zakładów bukmacherskich
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE