Każdy gracz, który zakłada konto u legalnego bukmachera Betclic, może podczas rejestracji wpisać kod promocyjny, dzięki któremu pierwszy kupon zagra bez ryzyka. 500 złotych cashbacku – brzmi dumnie?

betclic kod promocyjny kod500
Aktualny bonus powitalny. Legalny bukmacher BetClic 2019

Aktualny kod promocyjny BETCLIC
🔥⌛🔥

Funkcjonowanie bukmachera Betclic jest w pełni legalne i zagwarantowane przez zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów RP. Opisywany buk posiada wspomniany dokument już od ponad roku, dzięki czemu zaufała mu duża rzesza typerów.

Ten popularny bukmacher dba o swoich graczy nie tylko w święta. Wpisanie kodu promocyjnego podczas zakładania konta daje gwarancję przyznania bonusu. Betclic zmienia promocje systematycznie, dlatego warto śledzić aktualności na stronie organizatora.

Działający kod promocyjny to rzadkość. Na szczęście jesteśmy w stanie temu zaradzić. Po wpisaniu aktualnego kodu promocyjnego KOD500, gracz otrzymuje cashback o wartości 500 złotych.

Cashback oznacza tyle, że pierwszy kupon rozegrany jest zupełnie bez ryzyka. Można wygrać, lub … nie przegrać. Pierwsze niepowodzenie Betclic honoruje zwrotem postawionych środków (do 500 złotych).

KOD500 kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic KOD500

Gdzie wpisać kod promocyjny KOD500?
☝️☝️☝️

Kod promocyjny można wpisać tylko i wyłącznie podczas zakładania konta w Betclic. Wystarczy wpisać maila, hasło, oraz numer telefonu, by móc uruchomić okienko do wpisania kodu. Po wbiciu na klawiaturze KOD500 i zaakceptowaniu obowiązkowych zgód, bonus zostaje aktywowany.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic rozdaje 40 tysięcy złotych w Wyzwaniu Mistrzów
Następny artykułZakład bez ryzyka za wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE przy rejestracji w STS
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE