Betclic to jeden z najbardziej znanych oraz lubianych zagranicznych bukmacherów na Polskim rynku. Jednakże dopiero od niedawna posiada on własną stronę internetową (2019 rok) z powodu tego, że wcześniej musiał ubiegać się o odpowiednie pozwolenie od Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi. Ale do rzeczy – czy oferta zakładów bukmacherskich Betclic jest warta uwagi?

Betclic – oferta zakładów bukmacherskich

Kilka słów o Betclic – przed i po ustawie hazardowej

Legalny bukmacher Betclic działał już wcześniej w naszym kraju, jednakże z racji tego że ministerstwo finansów przygotowało nową ustawę hazardową w 2017 roku, Betclic na jakiś czas musiał się wycofać z naszego kraju, jednakże firma ta, z powrotem wchodząc do Polski zdawała sobie sprawę, że dobrze przeprowadzona akcja reklamowa i nawiązanie współpracy z ważnymi klubami sportowymi może przyczynić się ponownie do wzrostu świadomości, wśród klientów o powrocie spółki do naszego kraju. Stąd, podobnie jak konkurencja, Betclic zaangażował się w sponsorowanie polskiego sportu.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

,,Sponsoring” od Betclic

Obecnie Betclic współpracuje z Reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn, dwoma drużynami z polskiej Ekstraklasy – Lechią Gdańsk i Piastem Gliwice.

Oferta zakładów Betclic Polska

Oferta zakładów Betclic naprawdę nie powala na kolana pod kątem szerokości oferty, a także mnogości dostępnych zdarzeń. Na obecną chwilę spółka prezentuje tylko trzy główne kategorie :

– klasyczne zakłady bukmacherskie,

– zakłady na żywo,

– e-sport

Oferta e-sportu jest zgodnie z przypuszczeniami bardzo skromna i na pewno nie przyciąga graczy, którzy specjalizują się w tej dziedzinie. Oczywiście każdy bukmacher ma prawo nie specjalizować się w jakiś kategoriach, ale na tak trudnym rynku, każde tego typu pominięcie może oznaczać spore straty. Szczególnie w kontekście braku sportów wirtualnych. W przypadku zakładów na żywo liczba zakładów naturalnie spada, ale nadal prezentuje się bardzo dobrze i może zachęcać do skorzystania właśnie z usług tego bukmachera.

Co więcej w Betclic TV można nie tylko obstawiać mecze ale również oglądać je na żywo i to oczywiście za darmo. Nie można zapomnieć o bardzo rozwiniętym i przyjaznym systemie cash-out, podczas trwania wydarzeń. Betclic w tej kwestii prezentuje się wyśmienicie w porównaniu do konkurencji i z całą pewnością jest najlepszym bukmacherem w Polsce, jeśli chodzi o system wypłat. Ciekawym rozwiązaniem jest fakt, że wypłacać można nie tylko w trakcie spotkań, ale także jest przed ich rozpoczęciem.

Bonusy od Betclic

Betclic może i nie ma również szerokiej oferty bonusów, którymi kusi nowych graczy, jednakże w tym wypadku na pewno było to raczej postawienie na jakość, a nie na ilość. Naturalnie dostępne są bonusy do pierwszego depozytu – w tym przypadku spółka proponuje zakład bez ryzyka w maksymalnej kwocie 510 złotych, żeby ten bonus otrzymać należy wpisać Aktualny kod promocyjny (KOD510) który wpisuje się podczas rejestracji konta na oficjalnej stronie internetowej bukmachera pod adresem www.betclic.pl. Czym jest zakład bez ryzyka (cashback) w Betclic? To znana forma nagradzania nowych graczy bukmacherskich, jeśli kupon nie wejdzie, Betclic zwraca pełną kwotę użytkownikowi. W przypadku wygranej bukmacher wymaga sześciokrotnego obrotu, przy minimalnym kursie 2.0.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny w Betclic. KOD550 – wyższego cashbacku nie znajdziesz!
Następny artykułW jakie karty możemy grać legalnie w internecie?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.