Betclic rozdaje 40 tysięcy złotych w Wyzwaniu Mistrzów

523

Czy kwota 40 tysięcy i dziesiątki innych nagród złotych to odpowiedni motywator do wzięcia udziału w zabawie organizowanej przez legalnego bukmachera? Betclic nie ma co do tego najmniejszych watpliwości. By dołączyć do promocji, wystarczy spełnić kilka prostych warunków.

W wyzwaniu Mistrzów w Betclic poza 40 tysiącami złotych można zgarnąć pakiet VIP dla dwóch osób na mecz Chelsea z Liverpoolem, oraz wiele wartościowych bonusów.

Oto pełna lista nagród w konkursie:

nagrody w betclic
Nagrody w Wyzwaniu Mistrzów w Betclic

Warunki dołączenia do Wyzwania Mistrzów w Betclic

By móc wziąć udział w akcji organizowanej przez legalnego bukmachera Betclic, należy postawić na dowolny mecz z kategorii piłki nożnej w terminie od 9 sierpnia 2019 roku do 25 sierpnia 2019 roku. Minimalna stawka kuponu to 1 złotych, podczas gdy minimalny kurs kuponu wynosi 1,50.

W zabawie biorą udział kupony na zdarzenia pojedyncze, jak i wielokrotne, rozgrywane z oferty na żywo, bądź przedmeczowej.

Gracze, którzy zgarną za swoje poczynania najwięcej punktów, otrzymają nagrody według pozycji na liście.

  • 5 punktów za każdą wygraną złotówkę na zakładzie wielokrotnym
  • 3 punkty za każdą wygraną złotówkę na zakładzie pojedynczym
kod promocyjny betclic
Kod promocyjny do Betclic

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w konkursie, jest posiadanie konta u bukmachera Betclic. Rejestrując się i wpisując kod promocyjny KOD500, nowy użytkownik otrzymuje nawet 500 złotych cashbacku.

Betclic to legalny bukmacher, posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów. Ten dokument jest gwarancją bezpieczeństwa i funkcjonowania zgodnie z polskim prawem.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto rozdaje 200 złotych za 100 złotych pierwszego depozytu
Następny artykułAktywny kod promocyjny do Betclic
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE