Betcris i Totalizator Sportowy – czy to aktualnie najciekawsze propozycje dla graczy?

Bardzo zależy Ci na wyborze tylko takich podmiotów hazardowych, które są w 100% legalne? Chcesz grać bezpiecznie i zgodnie z przepisami? Jeśli przeanalizujemy statystyki, to obecnie bardzo popularnymi podmiotami hazardowymi są Betcris i Totalizator Sportowy. Co warto wiedzieć na ich temat? Czy można tam liczyć (po dokonaniu rejestracji) na hojne bonusy?

Czym cechuje się podmiot hazardowy Betcris?

Betcris to nie do końca znany podmiot hazardowy. Na pewno bowiem ta firma bukmacherska nie jest tak popularna, jak m.in. STS, czy Fortuna. Warto jednak wiedzieć, że możesz się tam swobodnie zarejestrować. I to bez żadnych wątpliwości. Trzeba bowiem zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest legalna. Działa zatem zgodnie z przepisami na terenie naszego kraju. W jaki sposób możesz zaś selekcjonować, a potem obstawiać dostępne na co dzień wydarzenia? Opcji tutaj nie brakuje. Możesz np. skorzystać z własnego konta bukmacherskiego. W tym celu powinno być ono założone. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności wejdź sobie na https://betcris.pl/. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk „Zarejestruj się”. Jeśli chcesz założyć konto, to go kliknij. Potem będzie trzeba oczywiście podać kilka najważniejszych informacji na swój temat. Możesz to jednak zrobić bez żadnych obaw. Warto bowiem wiedzieć, że ta firma bukmacherska jest legalna i dokłada wszelkich starań, by podawane wiadomości przez Klientów były we właściwy sposób potem magazynowane.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Co oferuje na start Betcris?

Ta firma bukmacherska jest bardzo hojna. Nie można nie wspomnieć, że ma to wpływ na taki aspekt, że obecnie coraz więcej Klientów decyduje się właśnie na tego bukmachera online. Należy zaznaczyć, że Betcris oferuje m.in. świetne bonusy dla nowych oraz lojalnych użytkowników. Jak skorzystać z promocji na start? To proste. Najpierw trzeba założyć konto. Poza tym musi być przez Ciebie wpisany kod promocyjny dla nowych graczy w Betcris. Jest to hasło o treści „BC200”. Generalnie ta firma bukmacherska oferuje dla każdego nowego użytkownika freebet 50% do 200 PLN. Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Należy zagrać kupon solo albo akumulowany za co najmniej 20 PLN. Minimalny kurs to zaś 1,80. Co ważne, otrzymasz zakład bez ryzyka niezależnie od tego, czy Twój pierwszy kupon okaże się zwycięski czy przegrany.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gry Lotto – możesz typować numery online

Warto zarejestrować się także na stronie internetowej https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1. Chcesz grać w gry Lotto? Możesz to robić legalnie nie tylko w kolekturach. Nie masz w tym momencie zielonego pojęcia, jak grać w Eurojackpot itp. online? To proste. Najpierw załóż konto na podanej przez nas wcześniej stronie internetowej. Drugim kolejnym krokiem jest potwierdzenie swojej tożsamości. Następnie musisz także wpłacić pieniądze na konto internetowe. Dzięki temu będziesz mógł skreślać wirtualnie numery w rozmaitych grach. Wyboru nie brakuje. W ofercie są rozmaite gry i gierki. Takie, jak np. Eurojackpot, Duży Lotek, Mini Lotto, Kaskada, Szybkie 600 itp.

Poprzedni artykułDlaczego należy grać tylko u legalnych bukmacherów?
Następny artykułNajlepsze strony, które warto śledzić będąc typerem
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.