Osoby zainteresowane ofertą zakładów bukmacherskich interesują się różnymi kwestiami, które mogą pozytywnie wpłynąć na ich wygraną. Elementem, który bardzo często interesuje graczy, są bukmacherskie bonusy bez depozytu, szczególnie te za darmo. Jednakże należy zastanowić się, czy one faktycznie są za darmo.

darmowe bonusy od bukmacherów
Darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu u Polskich bukmacherów

Firmy bukmacherskie proponują swoim klientom różne bonusy, aby w pewien sposób zrekompensować im 12% podatek. Co więcej, takie działanie ma na celu zniechęcenie graczy do korzystania z nielegalnie działających organizacji. Oczywiście inny aspekt dotyczący stosowania bonusów związany jest z rywalizacją bukmacherów między sobą, aby przekonać do swojego zakładu jak największą liczbę nowych osób.

Bonusy na powitanie cieszą się bardzo dużą popularnością. W określonej kategorii wymienia się coś, co określane jest mianem „darmowych” bonusów. Czy darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu rzeczywiście są opłacalne?

Bonusy bez depozytu – na jakie aspekty należy zwrócić uwagę?

Na początek trzeba podkreślić fakt, że zanim skorzysta się jakichkolwiek promocyjnych rozwiązań, trzeba koniecznie zapoznać się z regulaminem i szczegółowo wczytać się we wszystkie pułapki, które ukrywa firma bukmacherska. Takie działanie podejmuje się, aby z jednej strony zachęcić użytkownika i skusić fantastycznie wyglądającymi bonusami, podczas gdy w rzeczywistości największą korzyść zapewniają one właśnie bukmacherowi.

Na co należy zwrócić uwagę? W pierwszym aspekcie koniecznie trzeba zainteresować się kwestią obrotu. Oczywistym faktem jest to, że bonus bez depozytu zasadniczo polega na podarowaniu uczestnikowi jakiejś kwoty za pośrednictwem zakładu, która pozwoli na dalsze obstawianie. Podkreślić należy, że nie można tego wypłacić od razu. Bonus powitalny musi być poddany w kilkukrotny obrót (z uwzględnieniem kursu).

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Innym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę jest to, że po kilku następujących po sobie obrotach bonus od depozytu może nie być wypłacony. Dzieje się tak dlatego, że z następnymi obrotami jest większe ryzyko przegranej. Dzięki konieczności wielokrotnego obrotu firma bukmacherska nie osiąga ujemnego wyniku. Nie ma bonusu bez depozytu, który nie byłby związany z koniecznością obrotu. Dlatego też, gdy pragniemy dowiedzieć się, czy bonus na start bez depozytu jest korzystny, koniecznie trzeba zwrócić uwagę liczbę obrotu, który niezbędny jest do wykonania.

Niejednokrotnie też, wartość przyznana na starcie podlega odliczeniu od wygranej. Najprościej rzecz ujmując, trzeba zwrócić uwagę na to, co zostało zapewnione od bukmachera w ramach określonego bonusu. Czy w tym przypadku pojawia się jakaś korzyść? Raczej nie, skoro przyznana kwota odliczana jest od wygranej.

Inny haczykiem, który może się pojawić jest to, że podczas procesu rejestracji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Dlatego też bonus od depozytu może stanowić sposób na pozyskanie danych użytkownika, które będą wykorzystywane do reklamowania swoich usług w sytuacji, gdy gracz zrezygnuje z konta. Na takie sytuacje jest jednak metoda w postaci RODO. Klient może w każdej chwili skierować żądanie usunięcia swoich danych.

Bukmacherzy bardzo często wykorzystują fakt, że rejestrujące się osoby często zapominają zaznaczyć okienko, potwierdzając chęć skorzystania z promocyjnych środków. W takim przypadku bardzo trzeba wysłać maila do zakładu, aby środki zostały przyznane przez bukmachera. W tej sytuacji należy zwrócić uwagę na to, ile ma się czasu na zakład. Gdy zwłoka jest zbyt długa, środki promocyjne mogą przepaść i wówczas konieczne będzie posiadanie własnego depozytu.

Poprzedni artykułPraca w zakładach bukmacherskich w Polsce
Następny artykułSTS najlepszy bukmacher dla Polaków?
Legalny bukmacher online w Polsce to STS, Fortuna, Etoto i kilkunastu innych. Najlepsi w Polsce bukmacherzy oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów.