Bukmacher Unibet w Polsce nadal jest popularny. Jednakże nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że ta firma hazardowa nie ,,uregulowała” jeszcze swojej licencji z naszym Ministerstwem Finansów – a więc czy jest szansa na to, żeby ta firma bukmacherska była w naszym kraju legalna?

Bukmacher Unibet – kiedy będzie legalny w Polsce?

A więc czy jest to legalny bukmacher czy nie?

Na dzień dzisiejszy bukmacher Unibet w Polsce jest nielegalny i ta sytuacja prawdopodobnie nie zmieni się w najbliższym czasie. Kto wie, może wkrótce będzie można podać więcej szczegółów na ten temat. Na razie jednak jest za wcześnie, by podawać o jakiekolwiek konkrety, szczególnie poparte faktami. Jeżeli Unibet otrzyma licencję w Polsce, Ministerstwo Finansów na pewno przekaże stosowną informację na ten temat.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Unibet w Polsce – jak wygląda sytuacja obecnie?

Legalne firmy bukmacherskie to takie, które działają na mocy zezwoleń od Ministerstwa Finansów. To właśnie ta instytucja odpowiada za wydawanie decyzji dotyczących firm oferujących zakłady internetowe czy stacjonarne. Wielu graczy dopytuje się, kiedy licencja Unibet w Polsce będzie dostępna. Niestety, trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie w źródłach w 100% pewnych, a to dlatego, iż Ministerstwo aż tak szczegółowych danych nie podaje. Na pewno jest szansa na to, by stał się Unibet legalny w naszym kraju. By jednak do tego doszło, firma ta musi wyrazić chęć otrzymania niezbędnych pozwoleń, a to już proces, który nie trwa kilka dni, ale miesiące.

Czy istnieje legalny bukmacher podobny do Unibet-u na Polskim rynku?

Na pewno nie znajdziecie bukmachera identycznego co do Unibet-u. Można jednak znaleźć takie serwisy, które rzeczywiście oferują niemal to samo co ten bukmacher. Polskie prawo zabrania organizowana przez internet gry w ruletkę czy karty z innymi internautami. Tego rodzaju produkcji nie znajdziecie więcej u bukmacherów, a są przecież one dostępne w Unibet. Gdybyśmy mieli wybrać markę z Polski, która miałaby szansę konkurować z Unibet, na pewno byłby to STS. Najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju jako jedyny oferuje legalne karty, pozwala na oglądanie meczów online, a jakby tego było mało – często organizuje promocje dla graczy. U STS można na dobry początek otrzymać aż 29 PLN bez konieczności wpłacania pieniędzy na konto typerskie.

Jak to właściwie działa?

Bonus bez depozytu od STS to premia dla każdego, kto chce otrzymać pieniądze na obstawianie, a jednocześnie nie widzi mu się przelewanie własnych środków z banku. Do skorzystania z tej promocji potrzebne jest tylko kilka chwil wolnego czasu i wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.sts.pl. Opisywany bonus można otrzymać, wykorzystując kod promocyjny “BETONLINE“.

Co zrobić, gdy strona tego bukmachera nie działa?

Biorąc pod uwagę, że polskie władze ciągle stronę blokują, a sama firma cały czas stara się odpierać ataki – to nic dziwnego że czasem po prostu nie funkcjonuje. Pamiętajcie, że polska strona internetowa Unibet nie ma prawa funkcjonować w naszym kraju, a więc nawet jeśli uda wam się natrafić na moment, gdy jest dostępna, nie oznacza to, iż możecie legalnie w niej grać. Dopóki Unibet nie uzyska licencji Ministerstwa Finansów, granie u niego nie będzie zgodne z prawem. Tym samym może nas narazić na bardzo przykre konsekwencje z bardzo wysokimi karami pieniężnymi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRanking TOP 50 w STS – 10 000 PLN w puli nagród na Turniej Czterech Skoczni
Następny artykuł40 PLN bonusu dla nowych w Totalbet
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.