Co warto wiedzieć o danej dyscyplinie przed postawieniem pierwszego kuponu?

Wzrasta zainteresowanie zakładami bukmacherskimi. Nie da się tego ukryć! Masz w planach założenie konta bukmacherskiego, a docelowo obstawienie premierowego kuponu pojedynczego bądź akumulowanego? Jakie wiadomości trzeba sprawdzić, zanim to zrobisz? Z poniższego poradnika możesz także dowiedzieć się o sportach, które są w naszym kraju najpopularniejsze oraz o topowych podmiotach hazardowych (oferujących do gry także dyscypliny nieco bardziej niszowe). 

Liczą się nie tylko podstawowe informacje

Osoby początkujące często wpadają w rozmaite pułapki w czasie obstawiania zakładów bukmacherskich w podmiotach hazardowych. Kończy się to zaś finalnie tym, że stany kont są dalekie od oczekiwanych… Dlaczego tak się dzieje? Jeśli chcesz rzeczywiście notować dobre wyniki, to nie możesz zasadniczo bazować wyłącznie na elementarnych wiadomościach. W innym razie to bukmacherzy online (albo stacjonarni) będą górą w takim pojedynku. Wszak każdy typ to swego rodzaju rywalizacja na tym polu właśnie z takimi podmiotami, które są bardzo dokładnie scharakteryzowane na rozmaitych, poczytnych portalach internetowych. Analizując np. spotkania futbolowe nie możesz zatem opierać się wyłącznie na nazwach tych drużyn. Tak samo, jak na bieżących pozycjach w tabelach (jest to ważny czynnik, ale na pewno niejedyny). Chcesz, by końcowy wynik typowanego spotkania Cię nie zaskoczył? Musisz zatem sprawdzić m.in. obecne pozycje w tabelach, poprzednie wyniki (przede wszystkim w roli gospodarza/gościa), ewentualne absencje (spowodowane urazami, kartkami, koronawirusem), czy rezultaty ze spotkań bezpośrednich (tak zwane potyczki h2h) itp.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie są najpopularniejsze dyscypliny w Polsce?

W przypadku typowania zakładów bukmacherskich bardzo ważne jest także to, by nie bazować tylko na tym, co wiemy tu i teraz. W tym dziale należy się rozwijać non stop. Cały czas zmienia się bowiem wiele aspektów, które mają wpływ na finalne rezultaty. Np. jeszcze kilka lat temu Raków Częstochowa grał w niższych klasach rozgrywkowych. A dzisiaj jest głównym kandydatem do mistrzostwa Polski. Warto dodać, że legalni bukmacherzy w Polsce oferują do typowania nie tylko futbol. Oczywiście, jest to zdecydowanie najbardziej popularna dyscyplina na terenie naszego kraju. Co jeszcze jest chętnie grane? Na pewno w sezonie zimowym są to skoki narciarskie. Już od czasów Adama Małysza jest to nasz sport narodowy. Tak samo, jak siatkówka. Zwłaszcza że męska kadra gra jak z nut. To w końcu dwukrotni z kolei złoci medaliści Mistrzostw Świata. Warto zaznaczyć, że profesjonalne firmy bukmacherskie oferują do obstawiania sporty nie tylko popularne, ale tak samo niszowe. Chodzi zaś m.in. o darts, tenis stołowy, futbol amerykański itp.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Gdzie typować topowe oraz niszowe sporty?

W legalnych podmiotach hazardowych. A takich firm bukmacherskich nie brakuje. W grupie najbardziej polecanych opcji są zaś na pewno STS, Fortuna, Betclic, Betfan, czy Fuksiarz itd.

Poprzedni artykułNajlepsze strony, które warto śledzić będąc typerem
Następny artykułCzy końcówka roku przyniesie nam nowe promocje bukmacherskie?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.