Czy końcówka roku przyniesie nam nowe promocje bukmacherskie?

Boisz się, że nie uda Ci się już w tym roku skorzystać z fajnych bonusów na start lub promocji dla stałych Klientów? Twoje obawy są bezzasadne! Wszystko dlatego, że już teraz profesjonalne podmioty hazardowe zapewniają moc atrakcji. Poniżej możesz dowiedzieć się o wszystkich istotnych faktach. Dodatkowo jesteśmy przekonani, że pod koniec roku na Klientów firm bukmacherskich będą czekać kolejne atrakcyjne opcje! Dlaczego najprawdopodobniej to się wydarzy?

Jakie promocje ma obecnie STS?

Teraz zajmiemy się jeszcze aktualnymi bonusami, które są oferowane przez podmioty hazardowe. Na co możesz się zdecydować? Sporo nowych Klientów wybiera w pierwszej kolejności STS. Wszystko dlatego, że ta firma hazardowa działa legalnie. Dodatkowo możesz liczyć na multum bonusów. Nie da się bowiem ukryć, że oferta w STS jest znakomita. Ale po kolei. Na początek możesz otrzymać m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Aby zaś skorzystać z tej opcji, należy zarejestrować konto. Potem zadbać o odpowiedni kod promocyjny. Zazwyczaj wyświetla się on automatycznie, aczkolwiek nie zawsze tak się dzieje (wówczas należy wpisać „STS100” ręcznie). Potem trzeba wpłacić pieniądze. Jeśli to zrobisz, to będziesz uprawniony do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Poza tym ta renomowana firma bukmacherska oferuje m.in. bonus w kwocie 1500 PLN (jest on przyznawany po zrealizowaniu trzech depozytów i uporaniu się z obrotami poprzednimi promocjami). W razie czego możesz jeszcze ubiegać się o zainkasowanie 60 PLN (za wykonanie paru zadań o tematyce bukmacherskiej).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Na co można liczyć w Fortunie?

Ta firma bukmacherska także jest bardzo polecana. Jeśli zatem w tym momencie szukasz fajnego podmiotu hazardowego na koniec roku kalendarzowego, to warto minimum zastanowić się nad tym rozwiązaniem. Należy podkreślić, że Fortuna działa legalnie. Tak samo, jak STS. Poza tym ten podmiot hazardowy jest hojny. Obecnie możesz np. zainkasować zwrot za pierwszy przegrany kupon. A takie promocje bukmacherskie cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Wszystko dlatego, że na tych opcjach… nie można nic stracić. Możesz zaś jedynie zyskać. Jeśli zarejestrujesz się, wpłacisz pieniądze i zagrasz zakład, to możesz liczyć na zwrot do 600 PLN (jak Twoje przewidywania finalnie nie okażą się słuszne). To jednak tutaj nie wszystko. Dodatkowo opisywana firma bukmacherska zapewnia bonus 50% do 200 PLN (przy zrealizowaniu drugiego depozytu).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Pod koniec roku nie powinno zabraknąć nowych promocji bukmacherskich!

Naprawdę sporo na to wskazuje. Wszak już 20 listopada rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Katarze. Jest to zdecydowanie najważniejsza impreza w tym roku kalendarzowym. A piłka nożna to przecież sport, który cieszy się w naszym kraju szczególnie sporym zainteresowaniem. Jesteśmy przekonani, że topowe podmioty hazardowe już mają szkice promocji na mundial w Katarze. Dzięki temu nie tylko nowi Klienci, ale także stali użytkownicy będą mogli na tym aspekcie skorzystać. Warto być zatem na bieżąco z tym zagadnieniem, by żadne fajne promocje Cię nie ominęły!

Poprzedni artykułCo warto wiedzieć o danej dyscyplinie przed postawieniem pierwszego kuponu?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.