Wielu bukmacherów na naszym rynku cały czas dba o swoją pozycję w rankingach, nie mówiąc już o tym że starają się oni przeskoczyć konkurencje, jednakże Totolotek z racji sposobu zarządzania jest raczej dość letargiczny jeśli chodzi o tą kwestię. Jednakże ostatnio coś zaczyna się zmieniać – ponieważ totolotek niedawno udostępnił swoim typerom nową aplikację mobilną! Ale czy warto jest z niej korzystać?

Czy warto jest korzystać z aplikacji bukmacherskiej Totolotka?

Jak prezentuje się aplikacja mobilna od totolotka?

Tak naprawdę mało osób na razie w ogóle dowiedziało się, że firma Totolotek posiada własną aplikację mobilną. Nic dziwnego, gdyż ta firma niezbyt promowała samą aplikację, a samego programu na próżno szukać w źródłach takich jak Google Play czy sklep AppStore (z resztą na google play nie znajdziecie bukmacherskich aplikacji mobilnych, z racji tego że są one zakazane przez regulamin tego programu). Aplikacja mobilna Totolotek na ten moment działa wyłącznie na systemie Android, jednakże jak już wcześniej wspominaliśmy – przez restrykcyjny regulamin sklepu Play nie można w oficjalny sposób pobierać programów bukmacherskich, dlatego też jedyna opcja na pobranie aplikacji mobilnej totolotka, to udanie się na jego oficjalną stronę.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jak grać w aplikacji Totolotka?

Jeżeli chcemy zacząć typować zakłady bukmacherskie w aplikacji bukmacherskiej Totolotek – musimy założyć darmowe konto u legalnego bukmachera Totolotek. A jak pobrać aplikację mobilną od totolotka?

  • Na początek należy wejść na www.Totolotek.pl. Kolejny etap to otworzenie bocznego menu w lewym górnym roku ekranu.
  • Kiedy pojawi się nam już menu, wystarczy, że wybierzemy z niego “Promocje i bonusy”.
  • W dziale “Promocje i bonusy” zawsze dostępne są aktualne informacje o ofertach specjalnych. Tym razem chodzi jednak o to, by znaleźć wpis dotyczący aplikacji.
  • Aby pobrać aplikację mobilną Totolotka, wystarczy że klikniemy przycisk “Pobierz aplikację”. Chwilę później powinno rozpocząć się ściąganie aplikacji na dysk telefonu lub naszego komputera
  • Następnie wystarczy zainstalować i gotowe! Możemy już rozpocząć obstawianie!

Totolotek aplikacja mobilna – bonus na start

Jak zapewne prawie każdy wie – bonus powitalny od Totolotka jest przyznawany automatycznie od pierwszej wpłaty! Jako gracz musimy jedynie zatwierdzić pierwszy przelew do tego legalnego bukmachera. Im więcej będzie on wynosił, tym pokaźniejszy bonus zostanie przyznany. A do zgarnięcia jest nawet 1000 zł.

Wpłata 50 zł = 50 zł bonus

Wpłata 500 zł = 500 zł bonus

Wpłata 1000 zł = 1000 zł bonus

Dodatkowo Totolotek dla tych, którzy po raz pierwszy korzystają z aplikacji mobilnej, może liczyć na bonus za wpłatę do kwoty 49 zł. Jest to prezent przyznawany w formie bonusu 100% i może być wykorzystany tylko na zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej. To, oczywiście, tylko jeden przykład, ale promocji na urządzenia przenośne w Totolotku jest naprawdę wiele. Szczególnie sporo można spodziewać się przy każdej dużej imprezie sportowej bądź po prostu weekendzie z piłkarskimi emocjami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW jakie karty możemy grać legalnie w internecie?
Następny artykuł3 porady dla początkującego pokerzysty
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.