Dzisiaj opowiemy wam o zakładach na piłkę nożną, ponieważ jest to jeden z najłatwiejszych sportów, aby zacząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich, szczególnie w czasie kwarantanny!

Czy warto jest obstawiać piłkę w czasie kwarantanny?

Kwarantanna a piłka nożna

Otóż wiele osób zastanawia się – co z piłką w czasie kwarantanny? Otóż najprościej jest odpowiedzieć na to tak, że spotkania sportowe najprawdopodobniej nadal będą się odbywać, jednakże bez udziału kibiców, bądź też mniej ważne spotkania na pewno będą odwołane.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Piłka nożna a zakłady na nią

Liczba szkółek piłkarskich, oraz klas rozgrywkowych pokazuje, jak wiele osób jest chętnych do uprawiania właśnie tego sportu. Również wśród statystycznych ,,Kowalskich” cieszy się ogromnym powodzeniem. Mecze naszej reprezentacji w poprzednim sezonie gromadziły sporo fanów na trybunach i choć na pewno ich popularność nie jest porównywalna do standardów takich, jak w Niemczech czy w Anglii, gdzie przeciętnie spotkania na żywo ogląda dwa razy więcej osób niż u nas, to i tak znacznie przewyższa frekwencję pozostałych spotkań sportowych.

Popularność piłki nożnej w Polsce

Tak naprawdę nie odnosimy w tej kategorii sportowej żadnych sukcesów od czasów Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej – co jest smutne, a mimo to piłka nożna jest nadal numerem jeden wśród sportów w Polsce. Ciekawym przykładem w jaki sposób reaguje rynek na popularność piłki nożnej jest na przykład ilość zakładów na ten sport. Ciężko w Polskiej lidze o jakikolwiek sukces sportowy, a jednak zakłady na mecze Polskiej reprezentacji osiągają zawrotne kwoty. Przed ekranami zmagania śledzi zawsze rzesza widzów, jak już wspominaliśmy wcześniej, stadiony nierzadko wypełniają się po brzegi, Pozytywem jest jednak to, że mimo że dostajemy tyłku dosłownie od każdego w piłce, to mimo wszystko młodzież nie zniechęciła się do piłki kopanej, dzięki czemu wyszkolenie kolejnego pokolenia zdolnych zawodników nie będzie trudne, być może nawet za kilka lat zastąpią oni tych niedorajdów i wreszcie, po prawie pięćdziesięciu latach będziemy w stanie odnosić sukcesy w tej dziedzinie sportu.

Obstawianie piłki

Przede wszystkim – pamiętajmy o tym, żeby znaleźć sobie na start naszą ulubioną drużynę, którą będziemy w stanie (przed obstawianiem) łatwo przeanalizować pod kątem ich słabych i mocnych stron, wszystkich zawodników oraz rezerwowych. Brzmi jak sporo pracy, prawda? Lecz jednakże jeśli chcemy wygrywać z legalnym bukmacherem i zarabiać na tym pieniądze, to niestety – ale musimy jednak przeznaczyć na to czas. Inna droga raczej nie istnieje (no chyba że mamy wyjątkowe szczęście). Obstawianie zakładów może być niezłą zabawą, ale musimy przede wszystkim uważać na to, aby nie stało się to dla nas ,,ciężką pracą” – lub też frustracją, ponieważ to hobby ma polegać na zabawie, a nie na denerwowaniu się, czyż nie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady dla graczy pokera online
Następny artykuł5 Porad dla typerów zakładów e-sportowych
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.