Legalni bukmacherzy to firmy, których działanie ukierunkowane jest na tworzenie i przyjmowanie gier i zakładów sportowych. Gracze zawierający zakład z daną firmą powinni stosować się do wielu zasad i wymogów tego rodzaju gier, jak również stosować się do zaleceń operatora. Polscy bukmacherzy tworzą coraz bardziej rozbudowaną ofertę, która pozwala również oddać się pasji na łamach Internetu. Ale dlaczego jest lepiej obstawiać typy sportowe tylko u legalnych bukmacherów? 

Dlaczego lepiej jest obstawiać u legalnych bukmacherów?

Oferta online bukmacherów

Wszyscy operatorzy działający na polskim rynku, stalowe rozwijają ofertę dostosowując ją do wymagań, potrzeb i oczekiwań użytkowników. Głównym źródłem zarobku tych przedsiębiorstw jest gra w sieci, a zachęcanie do obstawiania nowych klientów stwarza dodatkowe możliwości zarówno dla właścicieli firm, jak również samych graczy. Co wchodzi w skład oferty online?

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Usługi online, skierowane są do osób pełnoletnich, którzy za pomocą odbiorników multimedialnych, mogą korzystać z przedstawionych usług, Warunkiem korzystania z oferty jest założenie konta osobistego, jak również gromadzenia odpowiednich środków finansowych na grę.

Typy bukmacherskie przez internet – zalety

Korzystanie z Internetowych serwisów operatorów bukmacherskich posiada wiele zalet, które znacznie wpływają na popularność tego rodzaju gry.

Główną zaletą jest możliwość konstruowania zakładów, jak również śledzenia wyników i przebiegu wydarzeń z każdego miejsca. Specjalnie utworzone strony internetowe oraz aplikacje mobilne pozwalają odbierać wszelkie informacje i usługi na telefonach, tabletach czy ekranach komputerów. 

Gra online daje możliwość uzyskania wielu korzyści płynących z różnorodnych pakietów, bonusów czy programów lojalnościowych. Opcja ta jest szczególnie opłacalna podczas procesu poznawania serwisu, jak również dobierania własnej strategii gry. Legalni bukmacherzy dodatkowo starają się zapewnić graczom atrakcyjne promocje, zwalniać ich z opłaty podatku od wygranej czy premiować za wysoką aktywność i mnogość wygranych.

Kolejną zaleta gry online jest możliwość szybkiej wpłaty i wypłaty środków, jak również możliwość kontrolowania wydatków i własnego konta. 

A czy zakłady bukmacherskie mają swoje wady?

Korzystanie z serwisów online posiada również kilka wad. Wśród nich należy wymienić brak zaufania do poufności danych. Założenie konta wiąże się z nakazem podania danych osobowych wraz z numerem konta, co dla niektórych graczy może być wielką przeszkodą. Kolejna wada może być nieporozumienie między graczem a operatorem, jak również różnego rodzaju błędy wygenerowane przez system. 

Pamiętaj o przewadze bukmachera

Decydując się na grę w firmach bukmacherskich, warto wiedzieć jaką przewagę ma nad nami bukmacher i jakie ryzyko przez to podejmujemy. Kursy u bukmacherów nie są wzięte z kosmosu. Ustalone są one na podstawie marży. Ważne jest to, aby nie wybierać bukmacherów z wysoką marżą i poświęcić kilka chwil na znalezienie bukmachera z jak najniższą marżą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zarabia się na zakładach e-sportowych?
Następny artykułNajlepsze sposoby na darmowe transmisje meczy w internecie
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.