Każdy człowiek popełnia błędy, nie istnieje człowiek który nigdy się nie pomylił lub nie powiedział czegoś, co jest nieprawdą. Z tego powodu dziś przygotowaliśmy dla was ten poradnik, który pokaże wam, jakich błędów nie powinniście popełniać!

Dlaczego niektórzy początkujący gracze zakładów online popełniają takie proste błędy?

Bogatych z obstawiania zakładów online jest niewiele

Wielu nowych typerów zaczynających grać online jest zaślepiona przez bukmacherów wizją sporego i szybkiego zarobku. Marzenia o wielkiej kasie wydają się realne i możliwe do spełnienia, ale początkujący gracze niestety często nie są świadomi tego, że szansa na to że obstawiając grosze, wygrają miliony są śmiesznie małe. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś, kto zna kogoś kto podobno wygrał olbrzymie pieniądze, ale pokładanie nadziei w tym, że nam to się uda, szybko prowadzi do wielce prawdopodobnej utraty sporej ilości środków przez nas.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Strach przed stratą środków

Wiadomo, nikt nie lubi tracić pieniędzy (ani nikt nie lubi przegrywać), ale obstawiając zakłady bukmacherskie musimy się z tym mimo wszystko liczyć. Błąd typera polega na tym, że wolimy uniknąć nawet potencjalnej wygranej niż przegrać i stracić nasze środki. Co ciekawe, niektórzy gracze mają awersję do wykorzystania bonusów bukmacherskich, które otrzymali przy zarejestrowaniu swojego indywidualnego konta. Nie ukrywamy, szczęście czy losowość w typach bukmacherskich oznacza, że nawet najlepsi gracze na świecie mogą się czasem mylić. Myślenie, że powinniśmy unikać przegranych jest błędne, z tego powodu że prędzej czy później i tak niestety czeka nas porażka.

Założenie konta tylko u jednego bukmachera

Aktualnie na naszym rynku bukmacherskim istnieje 18 legalnych firm bukmacherskich, oferujących typy w przeróżnych dyscyplinach, takich jak piłka nożna, koszykówka czy nawet e-sport. Niektórzy oferują nawet zakłady na wydarzenia polityczne bądź religijne. Błędem większości graczy w tym wypadku jest zaniedbywanie sprawdzenia aktualnej oferty promocyjnej firm bukmacherskich na rynku, co prowadzi do przeoczenia ciekawych bonusów takich jak na przykład darmowy zakład czy dodatkowe środki za które można postawić zakład i potencjalnie wygrać większe pieniądze.

Prawie każdy zakład bukmacherski oferuje darmowe bonusy i promocje, które mogą wydawać się nam bardzo atrakcyjne. Jednakże bardzo mało osób zadaje sobie przy okazji pytanie ,,skąd biorą się te promocje? Przecież pieniądze z nieba nie spadają”, co jest w pełni prawdą. Otóż firmy bukmacherskie jakoś muszą odzyskać te pieniądze, dlatego też po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy, firmy bukmacherskie podnoszą marże co ma ogromny wpływ na kursy po których obstawiamy zakłady u tychże bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze sposoby na darmowe transmisje meczy w internecie
Następny artykułJak obstawiać zakłady bukmacherskie w internecie?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.