Poza podstawową, największa na rynku bukmacherskim, premią w wysokości nawet 3000 złotych, bukmacher Betfan oferuje swoim nowym graczom dodatkową szybką kasę.

Betfan freebet. Kod promocyjny "BETONLINE" - 50 PLN na obstawianie!
Betfan freebet. Kod promocyjny „BETONLINE” – 50 PLN na obstawianie!

50 złotych bonusu za wpisanie kodu promocyjnego w Betfan

Legalny bukmacher Betfan dba o nowych graczy. Z myślą o nich przygotował najlepszą na rynku promocję, a mianowicie 3000 złotych. To jednak nie wszystko! Chcąc zadowolić nawet najbardziej wymagających, oferuje dodatkowe środki. 50 złotych to kasa, jaką można zgarnąć zupełnie za darmo!

By odebrać freebet w postaci 100 złotych, należy wpisać kod promocyjny ,,BETFAN” na stronie Betfan.pl. Wpisanie kodu promocyjnego gwarantuje, że pierwszy zakład jest bez ryzyka.

Dodatkowym plusem posiadania konta w Betfan jest brak konieczności natychmiastowej weryfikacji danych, jak ma to miejsce u konkurencji. Na potwierdzenie tożsamości, gracz ma naprawdę dużo czasu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak odebrać freebet w Betfan?

Otrzymanie bonusu jest bardzo proste. Wystarczy na stronie bukmachera Betfan wpłacić co najmniej 20 złotych i zagrać kupon na co najmniej 2 zdarzenia po kursie co najmniej 2.20.

I najważniejsze! Betfan to legalny bukmacher, działający w ramach zezwolenia Ministerstwa Finansów. Obstawiając przy jego pośrednictwie, użytkownik ma gwarancję, że nie zostanie oszukany!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia powitalna w STS
Następny artykułGra bez podatku w Betfan
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE