A gdyby tak powstała promocja, oferująca 200% premii od pierwszego depozytu? Byłoby magicznie, prawda? Okazuje się, że nie trzeba daleko szukać. Czary dzieją się u legalnego bukmachera Etoto!

Etoto rozdaje 200 złotych za 100 złotych pierwszego depozytu

Uzyskanie premii o wartości nawet 200 złotych jest możliwe pod warunkiem dokonania pierwszej wpłaty nowego użytkownika Etoto. Za wpłacone pieniądze, organizator na konto bonusowe przelewa 200% depozytu. Co to oznacza w praktyce? Poniżej kilka przykładów.

Bonus od pierwszego depozytu dla nowych graczy

Jeżeli przelejesz jako pierwszą wpłatę 100 złotych, otrzymasz gratisowe 200 złotych, co w konsekwencji daje ci 300 złotych na grę. (Warto pamiętać o tym, że maksymalna kwota bonusu to 200 złotych.)

Jeśli kwota pierwszego depozytu będzie wynosić 50 złotych, zgarniesz aż 100 złotych premii, czyli w sumie 150 złotych.

Wpłacając skromne 10 złotych, uzyskasz premię 200%, czyli 20 złotych, dająca w sumie 30 złotych na obstawianie.

Warunki obrotu bonusem u bukmachera Etoto

Głównym warunkiem otrzymania bonusu jest obrót kuponem za sumę czterokrotności depozytu i bonusu. Obrót obowiązuje na zdarzenia pojedyncze z kursem minimum 2,20, jak i wielokrotne z kursem co najmniej 2,20 (każde nie mniej jak 1,50). 30 dni to termin wyznaczony przez organizatora na obrót środkami premiowymi.

Kod promocyjny Betonline
Kod promocyjny do Betfan

Jak każdy legalny bukmacher, Etoto oferuje usługi zgodne z prawem, dzięki uzyskaniu zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta, mogą nadrobić zaległości w każdej chwili na oficjalnej stronie Etoto.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGra bez podatku w Betfan
Następny artykułBetclic rozdaje 40 tysięcy złotych w Wyzwaniu Mistrzów
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE