Gracze, którzy wykażą się świetnym przeczuciem bukmacherskim, otrzymają od Fortuny bonus. Za wygrany kupon, organizator przyznaje użytkownikom ekstra środki.

premia w fortunie
Europejska Dokładka – Fortuna rozdaje bonusy za trafne typowanie

Prawdziwi znawcy piłki nożnej z okazji rozpoczęcia nowego sezonu Bundesligi i La Ligi, otrzymają od bukmachera Fortuna 20 złotych bonusu od wygranego kuponu.

Promocja obowiązuje od 16 do 18 sierpnia 2019 roku. Można z niej skorzystać na stronie Fortuny, oraz w mobilnej aplikacji (która działa równie dobrze, co www).

Fortuna rozdaje bonusy za trafne typowanie w ramach zdarzeń z oferty prematch. Kwalifikują się do niego kupony AKO i MAXIKOMBI. Nagroda przyznawana jest w punktach FKP. Do promocji zaliczają się kupony rozstrzygnięte do 18 sierpnia 2019 roku do północy.

bonus betfan
Bonus 3000 złotych w Betfan – kod promocyjny

Warunki promocji u bukmachera Fortuna
👇🏼👇🏼👇🏼

  • Minimalna ilość zdarzeń na kuponie wynosi 3.
  • Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie musi być związane z pierwszą kolejką sezonu Bundesligi lub La Ligi
  • Wartość kuponu musi wynosić do najmniej 20 złotych brutto.

Posiadanie konta bukmacherskiego to najważniejszy warunek uczestnictwa w promocji Europejska Dokładka. Gracze, którzy chcą dołączyć do rodziny Fortuny, mogą w każdej chwili założyć darmowe konto.

Fortuna posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, gwarantujące funkcjonowanie zgodnie z polskim prawem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka za wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE przy rejestracji w STS
Następny artykułZwrot stawki jednego z czterech kuponów – 11 PLN bonusu w STS
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE