Zabawa bez podatku w Batfan – to możliwe! Legalny bukmacher Betfan zwiększa wygraną gracza o wartość podatku. Jak zaznacza organizator, promocja obowiązuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

By otrzymać premię w postaci 14% gratis, należy obstawić kupon na wybrane przez siebie zdarzenia i spełnić jeszcze jeden warunek, jakim jest kurs łączny o wartości minimum 2.00.

Nawet 20% więcej w Betfan

Gracze, którzy zagrają kupon po kursie łącznym co najmniej 4 na 4 różne zdarzenia, otrzymają ekstra premię, dającą nawet 20% zysku więcej.

Więcej warunków bukmacher Betfan nie przedstawia. Oznacza to tylko tyle, że zdobycie dodatkowych środków jest naprawdę banalne i nie wymaga od użytkowników praktycznie żadnego wysiłku.

Kod promocyjny betfan
Darmowy kod promocyjny do Betfan

By móc skorzystać z bonusu, należy posiadać konto bukmacherskie. By je założyć, można zarejestrować się na stronie Betfan.pl i po krótkim cieszyć się możliwością obstawiania bez ograniczeń.

Warto pamiętać o tym, że Betfan to legalny bukmacher, oferujący usługi w pełni bezpieczne i zgodne z prawem. Gwarantuje to zezwolenie Ministerstwa Finansów i zaufanie ogromnej rzeszy członków.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDodatkowy bonus powitalny w Betfan – nawet 100 złotych
Następny artykułEtoto rozdaje 200 złotych za 100 złotych pierwszego depozytu
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE