Od lat wiele osób trudniących się obstawianiem wydarzeń w zakładach bukmacherskich zastanawia się, czy właściwie istnieje coś takiego jak umiejętność gry w zakładach. Osoby z zewnątrz, które nie miały do czynienia z tą formą zarabiania często wysuwają tezę, że coś takiego jak owa umiejętność nie istnieje, gdyż w istocie wiele zależy od szczęścia. Czy w rzeczywistości tak jest? 

jak obstawiać w zakładach online
Jak obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Obstawianie zakładów bukmacherskich

Oczywiście, trzeba tutaj podkreślić, że obstawianie zakładów bukmacherskich zawsze wiążą się z ryzykiem i nie istnieje coś takiego jak „pewniaki”. Oczywiście w internecie jest cała masa stron, nawet z tzw. „inside” typami, jednak nie ma takiej, która może zagwarantować pewny zysk za każdym razem. Niemniej warto zaznaczyć, że na ostateczny bilans gracza ma wpływ szereg czynników, które z pewnością można podpiąć pod umiejętność gry w zakładach. 

Po pierwsze oczywistym jest, że dobra analiza pozwala zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia danego typu. Jeżeli ktoś podchodzi do zakładów bukmacherskich na zasadzie chybił-trafił, stawiając na nieprawdopodobne wydarzenia i kierując się wysokim kursem, to trudno taką osobę traktować poważnie. Nie ulega wątpliwości, że są osoby, która potrafią zarabiać i to zarabiać spore kwoty na zakładach bukmacherskich, jednak aby móc do tego dojść potrzebne jest włożenie dużej ilości pracy. A większość nie jest na tyle cierpliwa, by móc sobie na to pozwolić. 

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

To właśnie cierpliwość, „chłodna” głowa i rozsądek są bardzo ważnymi umiejętnościami (jeśli można tak to nazwać) w bukmacherce. Bez tego nie da się myśleć o długofalowym zysku, bowiem jeśli ktoś kieruje się chęcią szybkiego zysku, to równie szybko zrezygnuje z bukmacherki, lub co gorsza popadnie w finansowe kłopoty. A tego rzecz jasna żaden z nas by nie chciał.

Szczęście w zakładach sportowych?

Oczywiście bardzo ważną umiejętnością jest zdolność przeprowadzania researchu. Bez tego w zasadzie nie można zabierać się za ten ciężki kawałek chleba, jakim są zakłady bukmacherskie. Wyszukiwanie informacji w najdalszych zakątkach internetu, wynajdywanie niestandardowych źródeł informacji i skuteczne korzystanie z nich to niewątpliwie umiejętności, jakie musi posiadać typer mający zamiar zarabiać na zakładach. Często takie osoby posiłkują się wiadomościami z zagranicznych mediów i tu również przydaje się znajomość chociaż języka angielskiego.

Większość sądzi, że najważniejsze w zakładach bukmacherskich jest jednak szczęście. Trudno się nie zgodzić z tym, że bywa to często czynnik decydujący, jednak pojawia się pytanie, czym owo rzeczone szczęście jest? Skłaniam się jednak ku temu, że aby szczęście w ogóle miało możliwość wystąpienia w naszym życiu, to trzeba mu wcześniej dopomóc.

Jeżeli chcemy więc zarabiać na zakładach bukmacherskich, to nie powinniśmy w pierwszej kolejności zwracać uwagę na ten czynnik, a na szereg innych. Zostały ono wyżej wymienione i z pewnością osoby, które zarabiają na obstawianiu są ich świadome i posiadają te umiejętności, które dopiero w połączeniu z rzeczonym szczęściem mogą przynosić wymierne rezultaty w tej dziedzinie.

Poprzedni artykułKto ma największe szanse na wygranie rozgrywek Ekstraklasy?
Następny artykułPraca w zakładach bukmacherskich w Polsce
Legalny bukmacher online w Polsce to STS, Fortuna, Etoto i kilkunastu innych. Najlepsi w Polsce bukmacherzy oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów.