Nowi gracze mają zazwyczaj mocno pod górkę, z racji tego że nie wiedzą jeszcze jak się obstawia zakłady bukmacherskie a jak wiadomo, jeśli nie wie się, jak się coś robi, to raczej dużej kasy na tym nie zarobimy. Dlatego też dziś przedstawimy wam sposoby na to, aby typować zakłady sportowe w internecie poprawnie!

Jak typować zakłady sportowe w internecie? – Poradnik bukmacherski

Weź pod uwagę kurs bukmacherski

No dobrze, może trochę przeholowaliśmy, ale w większości przypadków to prawda, z racji tego że musimy wziąć pod uwagę to, że suma wygrana przez nas, jest z góry ustalana przez tak zwany ,,kurs” – czyli mnożnik przez jaki bukmacher rachuje naszą wygraną. A jeśli chodzi o ustalanie wygranej, to oczywiście, chodzi nam po części tutaj to, że im więcej obstawimy – tym więcej wygramy, ale pamiętajmy, że jako początkujący typer lepiej jest obstawiać niższe sumy, niż od razu pół naszego majątku, z racji tego że co z tego że obstawimy tyle a tyle, skoro nasze szanse na wygraną są minimalne? To jak rzucać się do wybiegu dla misi, tylko po to a by wyłowić 2-3 złote z fosy, do której zazwyczaj ludzie wrzucają drobne. Jednakże o ile bukmacher nie ustalił żadnego limitu na wygraną, to wysokość wygranej może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Najwyższe wygrane u bukmacherów występowały na zakładach akumulowanych. Typy akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny bardzo popularne. Szansa na wygraną z takiego kuponu jednak jest bardzo mała. Wysokość wygranej jest uzależniona od wielu zmiennych. Mając zamiar obstawiać dłużej u bukmachera, warto wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jakiej sytuacji się znajdujemy, i biorąc te czynniki pod uwagę, zmniejszymy również szansę na zrobienie czegoś głupiego.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Bonusy dla nowych graczy to świetny sposób na start

Po ,,masowej rzezi bukmacherów” w 2017 roku – dzisiaj już możemy przebierać w ofertach zakładów bukmacherskich. Dlaczego wspominamy o 2017? A z tego powodu, że właśnie w tym roku weszła nowelizacja ustawy o grach losowych, przez co dosłownie każdy bukmacher musiał starać się o licencję naszego Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych, przez co na początku mieliśmy do wyboru 2-3 bukmacherów, jednakże z roku na rok ich liczba stale się powiększa. Ale wróćmy już do tematu przewodniego. Bonus od depozytu to w legalnych firmach bukmacherskich podstawa. Znajdziemy go dosłownie u każdego bukmachera, ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą jaki bonus od depozytu wybrać i zdarza się, że niektórzy, cwani bukmacherzy to wykorzystują. Jeśli jesteśmy zainteresowani obstawianiem i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto też sprawdzić, jakie wymagania dotyczące minimalnego kursu stawia bukmacher. Oferty dla nowych typerów od firm bukmacherskich są przeróżne, jednakże zawsze powinniśmy wybierać akurat ten bonus, który nam będzie najbardziej odpowiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady bukmacherskie w internecie?
Następny artykułWiedza o zakładach bukmacherskich, która na pewno ci się przyda!
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.