To zrozumiałe, że wiele osób chce po prostu typować lepiej. Naturalnie łatwo powiedzieć, ale trudniej zrobić – w końcu w obstawianiu zakładów chodzi o kasę, a jak wiadomo o co chodzi, to nie tak łatwo jest to osiągnąć.

Jak ulepszyć swój styl obstawiania zakładów?

Własny schemat

Jeśli dopiero zaczynasz z zakładami bukmacherskimi, to wypracowanie odpowiedniego schematu na start może być całkiem trudne, jednakże zacznij od podstaw. Przede wszystkim powinieneś poznać rodzaje zakładów bukmacherskich, czym są kursy oraz kwestie związane z tym, gdzie dowiadywać się informacji o twoich typach. Naturalnie wybranie odpowiedniego sportu może stanowić przeszkodę, ale z czasem na pewno znajdziesz swój ulubiony sport.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Fora

Rejestracja na forach nie kosztuje dużo (to żart – jest to darmowe), dlatego warto znaleźć kilka działów sportowych, którymi jesteśmy zainteresowani – to pozwala nam znaleźć osoby, które są również zainteresowane tym samym tematem. Dlatego oprócz znajdowania nowych przyjaciół możesz również dowiedzieć się więcej o danej dyscyplinie sportowej, która Cię interesuje.

Zakłady to sztuka przegrywania

Pamiętaj również, że aby zapobiec zbyt dużemu uczestnictwu twoich pieniędzy w zakładach, możesz również ustawić limity, takie jak liczba zakładów lub kwota wydana na miesięczny zakład. To dobry sposób na ograniczenie swoich możliwych ambicji, ponieważ w przeciwnym razie łatwo można się pomylić – w końcu gra jest zaprojektowana tak, aby krupier wygrał – a ty wygrywasz tylko od czasu do czasu.

Jeśli się zdenerwujesz

Pamiętaj, że zakłady mogą cię zdenerwować, ale odgrywanie się od razu to jeden z najczęstszych błędów na zakładach bukmacherskich. Dlatego też nawet jeśli wykonałeś odpowiednią analizę, spędziłeś naprawdę wiele czasu nad tym, aby przeanalizować dosłownie wszystko, i nadal nie wygrałeś, no to cóż, miałeś po prostu pecha. Niestety, ale taka jest natura zakładów bukmacherskich, bo to są gry losowe. Czasem nawet jeśli nie znasz nazwy przeciwnika twojej drużyny a i tak obstawisz, to możesz wygrać spore pieniądze. To głównie zależy od twojego szczęścia, i czasem od po prostu od twojego przeczucia, jako gracz zakładów bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest teraz wchodzić w świat bukmacherki?

Tak naprawdę nie bardzo, z racji tego że bukmacherzy starają się odrobić straty, spowodowane koronawirusem i tak naprawdę z biznesowego punktu widzenia – my im się nie dziwimy. To jednak oznacza, że bonusy będą cięższe do obrócenia, nie mówiąc już o zawyżonych marżach bukmacherskich, oraz o całej reszcie problemów związanych z rozpoczęciem typowania zakładów. Dlatego też na ten moment zdecydowanie lepiej ograniczyć się do typowania zakładów bukmacherskich, oraz do przesiadywania na forach bukmacherskich, ponieważ tak naprawdę na obstawianie zawsze znajdzie się czas, a twoje pieniądze zawsze można spożytkować lepiej, nieprawdaż?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady dla tych, co zaczynają obstawiać zakłady bukmacherskie
Następny artykułCo warto wiedzieć o zakładach przed obstawieniem ich u bukmachera?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.