Naturalnie sama wpłata nie jest niczym trudnym, jednakże jeśli obawiasz się, że robisz coś nie tak, to przygotowaliśmy dla ciebie ten specjalny poradnik – który pomoże ci rozwiać wszelkie wątpliwości na tematy związane z wpłatą depozytu na twoje konto!

Jak wpłacić swój pierwszy depozyt na konto u bukmachera?

​Twój pierwszy depozyt – krok po kroku

Jeśli rozważyłeś wszystkie za i przeciw i zdecydujesz się na wybranie konkretnego bukmachera, to czas wreszcie wpłacić swoje pieniądze. Na boku powiemy jeszcze, że nie warto ograniczać się do jednego konta, ponieważ posiadanie wielu kont u bukmacherów online może przynieść ci sporo korzyści – na przykład możemy otrzymać świetne bonusy na start od bukmacherów. Przejdźmy do tego, jak możesz wpłacić swoje pieniądze na konto!

Jak wpłacić swój pierwszy depozyt :

 • Zarejestruj swoje konto na wybranej stronie internetowej bukmachera. Pamiętaj, jeśli to możliwe, użyj darmowego kodu promocyjnego. W związku z tym otrzymasz większy bonus na start.
 • Zweryfikuj swoje konto, podając niezbędne dane osobowe. Bez tego nie będziesz mógł wypłacić żadnych bonusów.
 • Znajdź przycisk ,,depozyt”
 • Wybierz metodę płatności. Każdy bukmacher obsługuje kilka metod płatności.
 • Podaj kwotę depozytu.
 • Zatwierdź wpłatę.
 • Po kilku minutach środki znajdą się na twoim koncie.

I gotowe!

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

​Sposoby płatności u legalnych bukmacherów

Lista metod płatności u legalnych bukmacherów w naszym kraju jest bardzo długa, więc to, jak płacisz bukmacherowi, zależy wyłącznie od Ciebie. Poniżej jednak podajemy ci sposoby, z jakich możesz korzystać, jeśli chcesz zapłacić za swoje środki u bukmachera :

 • Tradycyjny przelew – do niedawna była to najpopularniejsza metoda wpłaty środków na konto gracza.
 • Internetowe przelewy – Gracze lojalni wobec przelewów mogą używać podobnej, ale szybszej opcji na przelanie środków. Dla graczy, którzy nie chcą korzystać z kart płatniczych i elektronicznych portfeli internetowych, dobrym wyborem są Przelewy24.
 • Karty płatnicze – Karty to natychmiastowa i bezpieczna metoda płatności, której prawie wszyscy legalni bukmacherzy znajdują się na ich liście zatwierdzonych metod. Ponieważ przelew środków za pomocą karty MasterCard lub Visa odbywa się niemal natychmiast, jest to jedna z najpopularniejszych metod dokonywania wpłat u bukmacherów.
 • Portfele internetowe – coraz więcej bukmacherów pozwala na dokonywanie wpłat za pomocą e-portfeli online. Wpłaty do bukmacherów za pomocą portfeli online są nie tylko błyskawiczne, ale także są całkowicie bezpieczne, a przede wszystkim znacznie bardziej anonimowe niż tradycyjne przelewy bankowe.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

​Na co warto jeszcze uważać, przy wpłacie swoich środków?

Na pewno warto uważać na to, aby połączenie było zawsze zabezpieczone – wystarczy sprawdzić, czy w kącie okna adresowego znajduje się kłódka – adres strony bukmachera też musi być prawidłowy, w innym wypadku nie mamy gwarancji na to, że nasze środki trafią tam, gdzie trzeba.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTrzy zasady, których warto się trzymać na zakładach bukmacherskich
Następny artykułRekord Euro2020 pobity!!! Kacper Kozłowski został najmłodszym piłkarzem w historii mistrzostw Europy
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.