Ciekawa promocja dla wytrwałych graczy LV Bet w ramach której stawiając codziennie w okresie od 7.06 do 31.07 przynajmniej jeden zakład o minimalnej stawce 20 złotych i kursie 1,50 zyska się prawo udziału w podziale przez bukmachera 20 tysięcy złotych między graczy, którzy pozostaną na koniec zabawy na placu boju! Zasady udziału w zabawie jak również podziału głównej nagrody są bardzo proste.

bukmacher lvbet bonus
Lvbet bonusy i promocje dla nowych graczy

Zasady konkursu bukmachera LVbet

Zasady tego konkursu są niezwykle łatwe, trzeba po prostu obstawiać codziennie w podanym okresie przynajmniej jeden zakład zgodnie z podanymi wyżej parametrami aby automatycznie zakwalifikować się do grupy osób między których bukmacher po równo podzieli 20 tysięcy!

Zakłady postawione danego dnia muszą tego samego dnia zostać rozliczone – kwalifikują się mecze z całej oferty bukmachera LV Bet (również zakłady na żywo) oprócz sportów wirtualnych. Jeśli w którymś z dni stanowiących okres obowiązywania promocji, tj. między 7.06 a 31.07 zapomnimy wnieść kwalifikującego się zakładu, który tego samego dnia zostanie rozliczony – niestety odpadamy z dalszego udziału w zabawie.

Nagroda główna, czyli 20 tysięcy złotych zostanie rozdzielona 1.08 między wszystkich pozostałych graczy, czyli tych którzy stawiali codziennie przynajmniej jeden kwalifikujący zakład zgodnie z regulaminem promocji. Kwota stanowiąca nagrodę w zabawie zostanie rozdzielona między graczy po równo – jeśli w dniu jej przyznania na placu boju pozostanie 10 osób każda z nich otrzyma po 2000 złotych, jeśli zostanie 5 osób – każda otrzyma po 4000 złotych, jeśli zaś zostanie tylko jedna osoba – to właśnie jej przypadnie całe 20 000 złotych!

Otrzymana gotówka stanowi bonus, który należy obrócić 3 krotnie po minimalnym kursie wynoszącym 1,50. Dopiero po spełnieniu tego wymogu przyznane środki staną się dostępne do wypłaty. Generalnie rzecz biorąc nie często spotyka się tego rodzaju promocje stąd warto pozostać czujnym i stawiać wytrwale zakłady aż do samego końca by nie stracić szansy partycypowania w podziale 20 tysięcy złotych. Tym bardziej, że zabawa w LVbet trwa ponad 1,5 miesiąca i na przestrzeni takiego długiego czasu wiele osób zdąży wykluczyć się z promocji, przez co ilość osób do podziału może na koniec konkursu być naprawdę mała, co z automatu oznacza duże kwoty dla najwytrwalszych.

Poprzedni artykułCzy Flashscore to najlepsze wyniki online?
Następny artykuł50% premii na polską piłkę nożną w Betclic
Legalny bukmacher online w Polsce to STS, Fortuna, Etoto i kilkunastu innych. Najlepsi w Polsce bukmacherzy oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów.