Poker online to jedna z tych gier, w której musimy cały czas się uczyć, aby wygrywać, dlatego też dzisiaj przedstawimy wam najlepsze pokerowe porady, oraz zasady w pokerze, które każdy powinien znać.

Najlepsze porady dla graczy pokera online

Właściwe decyzje

Nawet najlepsi pokerzyści na świecie potrafią przegrać rozdanie, zatem nie odstawiaj zabawy na boczny tor kiedy przegrasz kilka rozdań, ponieważ jeżeli zaczniesz podejmować prawidłowe decyzje, możesz zacząć znowu wygrywać. Nie powinieneś myśleć, że każde rozdanie będzie twoje, ponieważ jest to niemożliwe, jednak zawsze staraj się wygrywać, dlatego nie oceniaj swoich możliwości wygranej w pokera po kilku rozdaniach, ale zawsze patrz na swoje ogólne wyniki i postaraj się wyciągnąć z nich lekcję.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Podczas gry – emocje trzymaj na wodzy

Niektórzy gracze mogą próbować wykorzystywać twoje emocje przeciwko tobie. Przy grze w pokera należy zawsze zachować spokój i unikać jakichkolwiek emocjonalnych zagrań. Działanie pod wpływem emocji powoduje, że zamiast kierować się logicznym myśleniem, podejmujesz nieprawidłowe decyzje. Na przykład, jeżeli masz złą passę, niektórzy gracze mogą droczyć się z Tobą wiedząc, że już jesteś zirytowany. Jeśli się zdenerwujesz, zaprzestań gry na jakiś czas. W końcu w pokera online można zagrać w każdej chwili, więc oczyść umysł przed ponownym zagraniem.

Blefuj tylko kiedy chcesz się czegoś nauczyć

Blef nie jest zalecaną strategią dla początkujących graczy, ponieważ wymaga lat praktyki i zależy od znajomości ,,poker face” czyli po prostu posiadanie obojętnego wyrazu twarzy, nawet jeśli masz świetną rękę, bądź też tragiczną. Blefowanie również oznacza to, że i tak wejdziesz, mając nawet kiepską rękę. Skutkiem tego jest że inni gracze, które mogą mieć dużo mocniejsze układy, pasują myśląc, że masz lepszą rękę. Nie należy blefować zbyt często, bo być może inni gracze cię na tym złapią, a wtedy masz po grze.

Zagranie Check – Raise

Zagranie Check-raise stanowi jedną z podstawowych, choć jednocześnie skutecznych taktyk, jakie możesz dodać do swojego arsenału zagrań. Check-raise wykorzystuje się zazwyczaj na dwa sposoby. Albo sądzisz, że masz w ręku najlepszy układ najlepszy układ i podbijasz stawkę, aby podwyższyć wartość puli, albo sądzisz, że to Twój przeciwnik ma lepszy układ i wykorzystujesz ten sposób do blefowania, aby przeciwnik spasował. To zagranie bardzo przydaje się w rozgrywkach takich odmianach pokera jak texas poker hold’em, które online są dostępne na przykład w sts betgames. Naturalnie z racji restrykcyjnych przepisów w naszym kraju jest to jedynie legalne obstawianie kart, czyli my sami nie gramy, ale na ten moment jest to jedyny sposób na to, abyśmy mogli legalnie grać w pokera.

Gra w pokera w internecie

Tak jak wspominaliśmy wcześniej – jeśli macie ochotę na grę w poker online, możecie to zrobić za pomocą symulowanych gier karcianych w Betgames STS. Aktualnie jest to jedyny sposób na to, aby zagrać wraz z żywą konkurencją, ponieważ jak możecie przeczytać powyżej – przepisy nie są zbyt łaskawe co do pokera online w naszym kraju.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy w tym roku poker będzie łatwiej dostępny online?
Następny artykułCzy warto jest obstawiać piłkę w czasie kwarantanny?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.