Nie da się ukryć, że skoro wybrałeś zakłady bukmacherskie jako swoje hobby, to najprawdopodobniej lubisz się emocjonować. Nic w tym dziwnego, w końcu każdy chce robić coś ciekawego w nudne dnie. Dlatego też dziś przedstawimy ci pewne porady, które mogą ci pomóc w dalszym obstawianiu zakładów bukmacherskich!

Najlepsze porady dla tych, co zaczynają obstawiać zakłady bukmacherskie

Twój czas, to twój pieniądz

Aby zacząć wygrywać, musisz być na to przygotowany – i spędzić dużo czasu na zdobyciu konkretnej wiedzy o zakładzie, który chcesz obstawić. Musisz zrozumieć, czym jest analiza zakładów, jak analizować grę, wyniki i szukać konkretnych wzorców, które mogą sprawić, że wygrasz, to mniej więcej fakt. Niestety, ale ogólnie rzecz biorąc, zakłady sportowe to zadanie dla ludzi myślących matematycznie, którzy potrafią obliczyć każdą zmianę na boisku. Ale pamiętaj, warto wspomnieć, że szczęście jest tu również ważne i może się bardzo zmienić.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Bonusy na start

Ponieważ buk zapewni darmowe promocje bukmacherskie po zarejestrowaniu konta, możesz grać bez depozytu od początku. To duża zaleta gry u buka ponieważ na początku nie stracisz pieniędzy, a jeśli nie polubisz grania na zakładach, to nie będziesz zmuszony do kontynuowania tej zabawy.

Nie korzystaj z usług stacjonarnych bukmacherów

Wybierając legalną firmę bukmacherską, musimy teraz zastanowić się, czy warto skorzystać z punktów stacjonarnych czy wygodniej będzie ci korzystać z jego usług przez Internet. Zaletą ostatniej opcji jest to, że z serwisu można korzystać w dowolnym momencie, jednak przed skorzystaniem z usług wybranego bukmachera powinniśmy sprawdzić u bukmacherów ich opinie oraz w jaki sposób bukmacher zapewnia bonusy (czyli czy jest jakiś problem z regulaminem). W końcu pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przeczytanie warunków promocji. Najpierw zwróć uwagę na warunki promocji. Zdecydowanie warto sprawdzić minimalną opłatę, którą musisz postawić, aby otrzymać bonus. Bukmacherzy zwykle sprawiają graczom takie problemy, że nie mogą natychmiast wypłacić nagrody, co po prostu nie przegra zakładu.

Wracając jednak na chwilę do tematu obstawiania w stacjonarnym punkcie legalnego bukmachera, nie warto to robić, z racji tego że w ostatnich dniach pandemia koronawirusa mocno przyśpieszyła. Dlatego też lepiej jest się ograniczyć do typowania w internecie, z racji tego że jest to o wiele bardziej bezpieczna opcja, aniżeli chodzenie do punktu stacjonarnego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zacznij prowadzić własną historię zakładów

Może to i wyda się dziwne, ale prowadzenie własnej statystyki swoich zakładów może ci pomóc lepiej przeanalizować daną sytuację, oraz potencjalnie wychwycić problemy związane z tym, jak obstawiasz. Dlatego też jeśli zamierzasz bawić się z zakładami bukmacherskimi dłużej, pomyśl o tym, aby zacząć prowadzić jakiegoś rodzaju spis swoich zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak wygrywać z bukmacherem na zakładach
Następny artykułJak ulepszyć swój styl obstawiania zakładów?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.