Otóż jesień jest już tuż tuż, dlatego trzeba się powoli przygotowywać na to, co będzie za niedługo, czyli prawdopodobnie skok zarażeń covid-19 – a co za tym idzie, mniej zawodów sportowych, które możemy obstawiać. Jednakże z drugiej strony, do użycia powoli wchodzą pierwsze szczepionki, więc nie musimy się obawiać, że znowu nas pozamykają w domach. Jednakże co jest warto wiedzieć o zakładach sportowych – które będą się odbywały tej jesieni?

Najlepsze porady odnośnie obstawiania zakładów sportowych na jesienią

Przygotuj się na dalsze zmiany

Należy jednak wziąć pod uwagę, że wszystko to, co miało się odbyć tej jesieni – zdecydowanie raczej się nie odbędzie. Dopiero kilka następnych tygodni może nam powiedzieć, jak rozwinie się sytuacja, bo skoro słyszeliśmy, że chińską pandemią można ponownie zarazić, a nabyta odporność może tylko osłabić jego działanie, a nie całkowicie mu zapobiec, to naturalnie nie możemy być w tej chwili niczego pewni. Należy jednak pamiętać, że każdy lepszy gracz co miesiąc ma ustalony budżet na zakłady – nawet jeśli jego typ zawodzi w danym miesiącu, nie przekroczy tej kwoty. Zaletą tego jest to, że nie będziemy uzależnieni od obstawiania tej gry, nawet jeśli będziemy chcieli obstawiać dalej, będziemy wiedzieć, że wszystkie nasze środki zostały zużyte w tym miesiącu. Drugą zaletą jest to, że wiesz, ile wydałeś na zakłady, więc nie musisz się martwić, że zabraknie Ci jedzenia lub wydasz w tym miesiącu. Trzecim jest zapewnienie, że nawet jeśli nie masz ochoty postawić zakładu, możesz odłożyć tę kwotę na bok i zachować ją na następny miesiąc, aby móc obstawiać więcej zakładów na przyszły miesiąc.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jeśli nie masz ochoty obstawiać teraz – zainteresuj się analizą bukmacherską

Analiza bukmacherska jest bardzo potężną bronią – w końcu tylko najlepsi potrafią to robić poprawnie, nie mówiąc już o tym, jak sama nazwa wskazuje – bukmacherzy często zlecają ją profesjonalistom. Ale jak wszystko – łatwo powiedzieć – trudno to zrobić. W tym przypadku nie jest inaczej, ponieważ analiza zakładów wymaga dużo cierpliwości, wiedzy i najważniejszych umiejętności analitycznych. Przecież poszukiwanie konkretnych wzorów to nie tylko czasochłonne zadanie, ale trzeba też bardzo uważać, bo nie jest łatwo zwrócić uwagę na wszystkie te wzorce. Oczywiście, jeśli chcesz postawić kilka zakładów pod rząd, możesz to zrobić. Pamiętaj jednak, że jeśli przegrasz zakład, Twoje szanse na wygraną w tej sytuacji są niewielkie. W końcu każdy błąd w twojej analizie może spowodować, że Twój zakład nie zostanie trafiony. Z drugiej strony osoby, które rozumieją, jak prowadzić analizę sportową, są zwykle zatrudniane przez legalnych bukmacherów, ponieważ tacy gracze są zazwyczaj warci dla bukmacherów, ponieważ zamiast wypłacać mu nagrody, Zdecydowanie lepszym wyborem jest zapłacenie mu sporej pensji – prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypowanie zakładów na sport – co zrobić, aby wygrywać?
Następny artykułPoradnik bukmacherski – czyli jak wygrywać z bukmacherem na zakładach
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.