W promocji LVBet można zdobyć nawet 50 PLN zwrotu za obstawienie zakładu KOMBI 5+. Kupon zostanie zakwalifikowany do akcji pod warunkiem spełnienia podanych niżej warunków.

Nawet 50 PLN zwrotu za kupon KOMBI 5+ w promocji LVBet
Nawet 50 PLN zwrotu za kupon KOMBI 5+ w promocji LVBet

Akcja promocyjna „Bezpieczny kupon KOMBI 5+” obowiązuje do 29 grudnia 2019 roku do północy. Kwalifikują się do niej gracze posiadający aktywne konto bukmacherskie na stronie www.LVBet.pl i spełniający poniższe warunki konkursu.

Bezpieczny kupon KOMBI 5+ – warunki promocji

  • kupon KOMBI z co najmniej 5 zdarzeniami
  • za minimum 20 PLN
  • po kursie nie niższym, niż 3,00
  • gdzie jedno zdarzenie „nie wejdzie”

Nagrodą w opisywanej promocji bukmachera LVbet jest zwrot stawki kuponu. Maksymalny cashback wyceniony został na 50 PLN. Spełnienie powyższych kryteriów gwarantuje wypłatę bonusu w poniedziałki do godziny 17:00.

Freebet 20 PLN - eToto kod promocyjny
Freebet 20 PLN – eToto kod promocyjny

Obrót bonusem – warunek wypłaty premii

W promocji legalnego bukmachera LVBet, obowiązuje konieczność obrotu bonusem w razie chęci jego wypłaty. W tym przypadku należy zastosować się do poniższych wytycznych:

  • 3-krotne obrócenie środkami bonusowymi
  • kurs – co najmniej 1,75
  • termin – 30 dni

Z promocji skorzystają gracze, którzy obstawią kupon ze środków własnych. Bonus nie obowiązuje na zakłady z mechanizmem cash-out.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSiatkarski Puchar Świata – cashback do 500 złotych w Betclic
Następny artykuł40 PLN na ofertę koszykarską w Betclic – szczegóły promocji
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE