Nawet 510 PLN otrzymają w Betclic nowi gracze, którzy przegrają swój pierwszy kupon. Środki za rejestracje zostaną przyznane w postaci cashbacku. Premia powitalna zostaje aktywowana dzięki kodowi promocyjnemu „KOD510”.

Super kod promocyjny w Betclic - "KOD510" dla nowych
Nawet 510 PLN za rejestrację z „KOD510” w Betclic

KOD510 – aktualny kod promocyjny w Betclic

Opisywana promocja ucieszy z pewnością typerów, którzy nie mają wielkiego doświadczenia w bukmacherce. Granie pierwszego kuponu bez żadnego ryzyka to prawdziwa gratka.

Rozwiązania kuponu obstawionego po rejestracji z „KOD510” są następujące:

  • gracz odnosi zwycięstwo i cieszy się wygranymi środkami
  • gracz przegrywa i otrzymuje 100% zwrotu środków zainwestowanych w kupon

Z premii powitalnej w Betclic skorzystają użytkownicy, którzy spełnią kilka poniższych warunków:

  1. założą konto na www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej
  2. skorzystają z kodu promocyjnego „KOD510
  3. zagrają kupon
  4. przegrają
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nawet 510 PLN za rejestrację w Betclic to najwyższa możliwa wygrana i oferowana jest tym użytkownikom, którzy zagrają swój pierwszy kupon za 510 PLN albo więcej i przegrają.

Z promocji bukmachera Betclic mogą skorzystać tylko i wyłącznie nowi gracze. Oferta promocyjna jest dostępna również u konkurencji (i na stronie Betclic), jednak to właśnie nasz specjalny kod promocyjny „KOD510” uprawnia do premii powitalnej do 510 złotych (a nie 500 złotych jak to jest na oficjalnym portalu bukmachera).


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLV Bet przyznaje 20 PLN za typowanie wirtualnych sportów
Następny artykułZwrot stawki przegranych kuponów na gry karciane Betgames w STS
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE