Legalny bukmacher STS przygotował dla nowych graczy ofertę specjalną. Debiutancki kupon, rozliczony jako przegrany, daje gwarancję zwrotu do 200 PLN. Warunkiem jest założenie konta bukmacherskiego w okresie od 15 do 19 listopada 2019 roku.

Nowi gracze w STS zagrają pierwszy kupon bez ryzyka do 200 złotych
Nowi gracze w STS zagrają pierwszy kupon bez ryzyka do 200 złotych

Debiutant, który założy konto w STS w dniach od 15 do 19 listopada 2019 roku, otrzyma zwrot stawki kuponu w razie rozliczenia go jako przegranego. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego zakładu zagranego na www.STS.pl lub w aplikacji.

Do promocji nie mogą przystąpić typerzy, którzy posiadają już aktywne konto bukmacherskie, lub z innych przyczyn są wykluczeni regulaminem akcji.

Wzięcie udziału w zabawie jest automatyczne. Wystarczy spełnić warunek rejestracji w określonym terminie, by otrzymać ubezpieczenie pierwszego zakładu aż do 200 złotych.

Zwrot stawki za przegrany kupon w STS 🤑

Obstawienie pierwszego zakładu na nowym koncie bukmacherskim, nie wiąże się z niebezpieczeństwem. W razie przegranej, organizator zwróci typerowi do 200 PLN stawki kuponu.

Przegrany pierwszy kupon? 👉 Zwrot 100% stawki, max 200 PLN.

Nie wszyscy wiedzą, że typowanie w STS możliwe jest nie tylko za pośrednictwem strony www.STS.pl, ale także w aplikacji mobilnej. Niezależnie od tego, jak zabiegany jest gracz, gra zostanie dopasowana do jego potrzeb.

Bonus Betfan - aktualny kod promocyjny
Bonus Betfan – aktualny kod promocyjny

Jakie są plusy założenia konta w STS? 👇

Oto 3 korzyści, jakie wynikają z założenia konta w okresie od 15 do 19 listopada 2019 roku:

  • do 1200 PLN bonusu powitalnego,
  • nowi gracze otrzymają 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE
  • do 200 PLN w zakładzie bez ryzyka 

Zakwalifikowanie kuponu do promocji odbywa się w chwili, gdy kupon zostanie rozstrzygnięty jako przegrany. Jeżeli zakład nie spełni tego warunku, lub zostanie zakończony choćby minutę po północy, nie weźmie udziału w akcji promocyjnej.

Warto mieć na uwadze, że maksymalna kwota zwrotu wynosi 200 PLN. Im mniejsza stawka debiutanckiego kuponu, tym mniejszy zwrot w razie niepowodzenia.

Środki bonusowe zostaną wypłacone w ciągu 24 godzin od uzyskania prawa do premii.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla 100 najlepszych graczy w Betclic – Wielka Gra powraca
Następny artykułBonus o wartości 400 PLN na ligową piłkę w Betfan
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE