Dobre wiadomości dla graczy obstawiających zdarzenia z 1/16 finału Totolotek Puchar Polski. Oferta specjalna obejmuje 50% stawki kuponu ekstra. Akcja promocyjna obowiązuje do 31 października 2019 roku.

Oferta specjalna na Totolotek Puchar Polski - 50% stawki ekstra
Oferta specjalna na Totolotek Puchar Polski – 50% stawki ekstra

Uczestnictwo w promocji uzależnione jest od tego, czy gracze posiadają aktywne i zweryfikowane konto na www.Totolotek.pl. Drugim krokiem jest spełnienie kilku prostych warunków.

50% stawki ekstra w Totolotek Puchar Polski

Oferta specjalna dotyczy tylko i wyłącznie finału 1/16 Totolotek Puchar Polski. Organizator promocji oferuje 50% stawki kuponu ekstra, ustalając maksymalną nagrodę na 50 PLN.

Najwyższy pułap wygranej otrzymają gracze, których kupony kwalifikujące się do akcji będą obstawione za co najmniej 100 PLN. Jeżeli jednak stawka zakładu wyniesie np. 50 PLN (minimalny wkład), organizator wypłaci 25 PLN bonusu.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na oficjalnej stronie bukmachera. Najważniejsze zasady zostały wypisane poniżej.

  1. Kwalifikację do zabawy uzyskują kupony pojedyncze, multiway, oraz kombi.
  2. Bonus zostaje przypisany do gracza, który obstawi wydarzenia z 1/16 finału Pucharu Polski, rozgrywanego w dniach 29-31 października 2019 roku.
  3. Nagrodę otrzymają typerzy grający za co najmniej 50 PLN zdarzenia na żywo, oraz przedmeczowe.
Sts - kod promocyjny BETONLINE, bonus
Sts – kod promocyjny BETONLINE, bonus

Czy można obstawiać w aplikacji Totolotek?

Oferta specjalna na Totolotek Puchar Polski – 50% stawki ekstra obowiązuje na www.Totolotek.pl, oraz w aplikacji mobilnej. Jeżeli użytkownik Totolotka zagra przy pomocy aplikacji mobilnej, będzie musiał wykorzystać bonus na tym samym kanale. Nie jest możliwe zdobycie bonusu online i wykorzystanie go mobilnie.

Do promocji kwalifikują się tylko zakłady obstawione ze środków własnych gracza. Typowanie przy pomocy pieniędzy bonusowych nie jest brane pod uwagę.

Kwalifikacji do zabawy nie uzyskają:

  • kupony anulowane
  • zakłady posiadające w ofercie mechanizm cash-out
  • typy powtarzające się

Wypłata środków pochodzących z nagród możliwa jest pod warunkiem jednokrotnego obrotu ich wartością po kursie minimum 2,00. Na dokonanie obrotu, organizator promocji, czyli legalny bukmacher Totolotek, przeznaczył 30 dni.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalni bukmacherzy w Polsce
Następny artykułPakiet Pudziana 3000 w Betfan – oferta specjalna dla nowych graczy
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE