Oferta specjalna dla nowych graczy w ramach dołączenia do społeczności BetFan, obejmuje obecnie Pakiet Pudziana 3000, dzięki któremu przy przenoszeniu środków z salda bonusowego na saldo główne, zastosowany zostaje mnożnik x10. Szczegóły promocji poniżej 🙂

Pakiet Pudziana 3000 w Betfan - oferta specjalna dla nowych graczy
Pakiet Pudziana 3000 w Betfan – oferta specjalna dla nowych graczy

Pakiet Pudziana 3000 przeznaczony jest dla graczy rozpoczynających przygodę u legalnego bukmachera BetFan. Dołączenie do promocji, uzależnione jest od spełnienia kilku warunków.

Pakiet Pudziana 3000 – szczegóły promocji

Jakie są warunki promocji? Co trzeba zrobić, by zdobyć mnożnik x10? To bardzo proste:

  1. Założyć konto na www.Betfan.pl lub w aplikacji.
  2. Dokonać depozytu na kwotę minimum 20 PLN, stosując kurs minimum 2,00.
  3. Obrócić bonusem za równowartość wpłaty.
  4. Otrzymać premię od trzech pierwszych wpłat (10% od każdej wpłaty – nie więcej, niż 100 PLN).
  5. Obrócić premią zgodnie z zasadami organizatora (szczegóły poniżej).

Do wypłacenia bonusu, konieczny jest obrót środkami na kuponie z co najmniej 2 zdarzeniami, po kursie minimum 1,45.

Bonus zostanie wypłacony po dokonaniu trzech pierwszych przelewów na osobiste konto bukmacherskie. Gracz otrzyma od organizatora premię w wysokości 10% od pierwszej, drugiej, oraz trzeciej wpłaty.

Kiedy BetFan pomnoży środki bonusowe?

Po spełnieniu wszystkich warunków akcji promocyjnej, środki pochodzące z salda bonusowego zostaną przeniesione automatycznie na główne konto użytkownika. Pakiet Pudziana 3000 w Betfan – oferta specjalna dla nowych graczy zostanie przyznany maksymalnie trzykrotnie.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Jeżeli dojdzie do sytuacji, gdy gracz na koncie premiowym na www.Betfan.pl zgromadzi 300 złotych, stosując mnożnik 10, organizator przekaże na konto główne 3000 złotych, z których 10% będzie wygraną, a pozostałe 90 – nagrodą zdobytą ze sprzedaży premiowej.

Obrót środkami premiowymi w Betfan

Wypłata środków zostanie zrealizowana pod warunkiem dokonania przez gracza obrotu na bonusowym saldzie, za minimalną stawkę równą 5-krotności bonusu. Każdy kupon biorący udział w obrocie, musi posiadać minimum 2 zdarzenia i kurs 1,45.

Legalny bukmacher BetFan nie wyraża zgody na wykorzystanie w promocji opcji cashout. Ważność zakładu została określona na 30 dni od momentu jego aktywacji.

1000 PLN to maksymalna kwota bonusu, na podstawie którego bukmacher przyzna premię. Więcej szczegółów promocji znajduje się na portalu organizatora.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta specjalna na Totolotek Puchar Polski – 50% stawki ekstra
Następny artykułTotolotek – 66% wygranej ekstra za łączenie zakładów w promocji „King Size”
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE