W teorii obstawianie zakładów na żywo jest łatwe – ponieważ wchodzisz na stronę bukmachera, przechodzisz w zakładkę ,,na żywo” – następnie odpalasz transmisję i obstawiasz – chociaż z drugiej strony aby wygrać na zakładach w czasie rzeczywistym trzeba wiedzieć o wiele więcej, niż gdybyś typował zwykłe zakłady. Jak więc obstawiać zakłady na żywo? O tym dowiesz się za moment!

Poradnik bukmacherski 2021 – Jak obstawiać zakłady na żywo?

Zacznij od ustalenia limitu

Przy obstawianiu zakładów na żywo należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ bardzo łatwo jest wydać więcej, niż to jest konieczne. Podczas zarządzania stawkami miesięcznymi postaraj się uwzględnić swój budżet domowy – z niego odlicz około 4-5% lub mniej – i wyjdzie ci suma, którą możesz zastosować do tego, aby obstawiać zakłady na żywo. Pamiętaj też o tym, że kwota na kuponie nie może przekraczać 4-5% miesięcznego budżetu na grę. Jest to niezbędne do tego, aby uniknąć zbyt dużej straty. Dlaczego jednak warto się tego podejmować – zamiast po prostu obstawiać? To proste, ponieważ intensywność zakładów w czasie rzeczywistym jest znacznie wyższa niż przy normalnych zakładach. Dlatego zwracaj uwagę na swój budżet, aby w żaden sposób nie przekroczyć ustalonego wcześniej limitu, bo wtedy przeżycie z pewnością będzie bardzo trudne, a nikt nie chce zbankrutować, prawda?

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Mecze za darmo online

Jednym z głównych problemów wielu graczy jest obstawianie gry w czasie rzeczywistym bez śledzenia gry na żywo. W ten sposób obstawiasz losowy zakład za pomocą intuicji, co nie jest dobrym pomysłem, w końcu jeśli chcemy coś wygrać, to nie jest to idealne, prawda? Dlatego warto zarejestrować się na stronie legalnej firmy bukmacherskiej, który oferuje darmowe (i legalne) gry na żywo.

Nie popełniaj tego błędu

Najgorszym błędem, jaki możesz popełnić, jest próba szybkiego odegrania się po nieudanym zakładzie. W rzeczywistości tylko racjonalne i przemyślane działania oparte na statystykach lub obserwacji zakładów w czasie rzeczywistym mogą przynieść korzyści. Próba odzyskania tego, co jest już stracone, spowoduje, że stracimy tylko więcej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wybierz, czy chcesz się bawić – czy zarabiać

Zakłady na żywo to zwykle świetny sposób na rozrywkę – niekoniecznie na zarabianie pieniędzy. Musisz zdecydować, czy chcesz to potraktować z powagą czy też mieć nadzieję, że właśnie to zakłady na żywo dostarczą Ci wyjątkowych emocji, które sprawią, że nie będziesz w stanie się opanować w ciągu kilku następnych minut. Niestety jednak nie można mieć obu rzeczy, dlatego też postaraj się dokonać wyboru już na początku twojej drogi z zakładami bukmacherskimi.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo warto wiedzieć o zakładach przed obstawieniem ich u bukmachera?
Następny artykułTrzy zasady, których warto się trzymać na zakładach bukmacherskich
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.