Każdy chciałby, aby wygrywanie z bukmacherem przychodziło mu bardzo łatwo. Niestety jednak gdyby tak było, to zbyt wiele osób by wygrywało, I nikt tak naprawdę nie chciałby prowadzić firm bukmacherskich, prawda? Dlatego też wróćmy ze świata fantazji na ziemię, oraz pomówmy sobie o tym, jak wygrywać z bukmacherem na zakładach bukmacherskich!

Poradnik bukmacherski – czyli jak wygrywać z bukmacherem na zakładach

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego w ogóle zacząłeś obstawiać?

Wiele osób tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego, co motywuje ich do obstawiania. Zwykle pierwszy zakład nie jest celową decyzją, ale impulsem. Na przykład w klubie, chcesz się pokazać, że masz kasę, to obstawiasz mecz który właśnie rozgrywa się na ekranie. W tym przypadku to tylko kwestia rozrywki, do pewnego stopnia chęć pokazania się I zwiększenia emocji. W takim przypadku wszystko co powinno zostać zrobione przed postawieniem zakładu (analiza, sprawdzenie wszystkich faktów, etc) wylatuje za okno. Jednak niektórzy ludzie postrzegają granie w gry u bukmachera jako sposób na zwiększenie budżetu rodzinnego. W tym przypadku już teraz ważne jest pogłębienie wiedzy na temat zakładów sportowych, chociaż na dłuższą metę często niemożliwe jest regularne wygrywanie u bukmachera.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Postaraj się nie stawiać na swoją ulubioną drużynę

Może I to wydaje się dość dziwne – bo w końcu wiesz niemalże wszystko o swojej ulubionej drużynie – jednakże już tłumaczymy, dlaczego jest to jednym z najbardziej podstawowych błędów początkujących typerów. Jest to związane z faworyzowaniem drużyny, więc w tym przypadku wydaje nam się, że w rzeczywistości coś co nie ma prawa się zdarzyć, po prostu się wydarzy. Z tego powodu zakłady są obstawiane tak często na początku meczu, a wielu graczy stawia prawie wszystkie zakłady na swoje ulubione drużyny lub ulubionych sportowców. To jeden z podstawowych błędów popełnianych przez niedoświadczonych graczy, który jest trudno unikać, jednakże mimo to warto jest to zrobić.

Nie baw się w ,,multi-tasking”

Częstym błędem początkujących jest wybieranie kilku sportów na to aby obstawiać, ale w końcu nie możesz być ekspertem we wszystkim. Na początku każdy powinien wybrać zakres sportów, z którym miało się wcześniej do czynienia. Ale to dopiero początek, bo np.podejmując piłkarskie decyzje warto ograniczyć swoje zainteresowanie do konkretnej ligi, w której nie będziemy mieli opcji jak się pogubić.

Bądź spokojny przy obstawianiu

Wiele osób na starcie popełnia ten błąd, że panikuje po stracie kuponu, a następnie zaczyna stawiać zakłady po wyższych kursach, co automatycznie prowadzi do większych strat. W przypadku nietrafionej passy należy spokojnie przeanalizować wszystkie czynniki, które doprowadziły do utracenia kuponu, a dopiero później bawić się w ponowną grę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wyznacz sobie budżet na obstawianie

Przed rozpoczęciem gry u bukmachera ustalenie budżetu jest podstawowym krokiem. Początkowo zakłady sportowe powinny służyć wyłącznie rozrywce, a nie stabilnemu dochodowi. Dlatego przed utworzeniem pierwszego kuponu warto określić budżet, jaki możemy przeznaczyć na grę, na przykład 100 zł miesięcznie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady odnośnie obstawiania zakładów sportowych na jesienią
Następny artykułNajlepsze porady dla tych, co zaczynają obstawiać zakłady bukmacherskie
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.