Wiele osób zastanawia się, jak to jest grać na zakładach bukmacherskich. Szczególnie w okresie, kiedy większość osób siedzi w domach i nie ma nic do roboty. Dziś przygotowaliśmy dla was ciekawe porady, które przydadzą się każdemu, kto jest zainteresowane obstawianiem, bądź już obstawia zakłady bukmacherskie!

Porady bukmacherskie dla każdego!

Pamiętaj, że na zakładach każdy kiedyś przegrywa

 Zakłady bukmacherskie są stworzone w ten sposób, aby firma bukmacherska miała zawsze ,,wszystkie karty” w rękach, podczas gdy gracze starają się to zmienić i wykorzystując słabe punkty – ograć bukmachera. Jednakże jako początkujący gracz – będzie nam bardzo ciężko to uczynić, z racji tego że większość w tym ,,okresie” typowania nawet nie wie jak obstawiać, a co dopiero wygrywać z bukmacherem, dlatego też dużym błędem każdego początkującego typera jest zniechęcanie się do typowania po kilku nieudanych zakładach. Zdobywanie kasy jest głównym celem grania na zakładach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że nie jest to zadanie łatwe. Aby postarać się nieco załagodzić te straty z początkujących typów, możemy skorzystać z tak zwanego freebetu bukmacherskiego, który pozwoli nam obstawiać za środki od bukmachera. Po raz kolejny – jeśli chcemy wygrywać – musimy najpierw nauczyć się pogodzić z porażką, ponieważ tak naprawdę nawet najlepsi typerzy czasami się mylą – i przegrywają z bukmacherami.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nie obstawiaj zbyt dużo!

Początkujący gracz zakładów bukmacherskich nigdy powinien stawiać połowę swojego miesięcznego dochodu – tylko dlatego, ponieważ chce obstawić większą sumę. Zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż jeść na przemian ziemniaki i ryż przez następny miesiąc, czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać z głową, a nie bez niej. Niektórzy jednak nie potrafią opanować żądzy ,,adrenaliny” przez co właśnie obstawiają wszystko co mają. Na to właśnie z resztą czekają bukmacherzy, dlatego też pamiętajmy o tym, aby im się ,,nie dać”!

Internet czy punkty bukmacherskie? Co wybrać?

W dwudziestym pierwszym wieku praktycznie każdy Europejczyk korzystał z komputera oraz internetu, jeśli chodzi zaś o witryny bukmacherskie – to można korzystać z nich zarówno z laptopa w samochodzie (oczywiście o ile mamy internet mobilny w laptopie), bądź w domowym zaciszu przy naszym osobistym komputerze a nawet i z inteligentnego telewizora. Jeśli zaś chodzi o porównanie ich do punktów naziemnych, to plusem tej opcji na pewno jest to, że witryny internetowe bukmacherów są dostępne 24 cztery godziny na dobę, przez 365 dni w roku. To na pewno jest jedna z rzeczy które się różnią. Kolejną kwestią tutaj jest na pewno to, że w stacjonarnych punktach bukmacherskich gotówkę otrzymujemy niemalże natychmiast po wygranym typie bukmacherskim, jeśli zaś chodzi o witryny bukmacherskie, to po wygranej jedyne co zobaczymy to po prostu większa liczba numerków na ekranie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak zacząć z obstawianiem zakładów online?
Następny artykułJak gry komputerowe dojrzewały wraz z ludźmi z lat 90-tych?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.