Jeżeli należysz do grona osób, które jeszcze nie miały przyjemności bycia częścią rodziny STS, koniecznie nadrób zaległości. Gracze, którzy założą konto u bukmachera STS, otrzymają 100% premii od pierwszej wpłaty!

STS bonus i kod promocyjny

Żeby uzyskać premię, należy podczas rejestracji wyrazić chęć przystąpienia do promocji. Można tego dokonać poprzez zaznaczenie opcji ,,chcę otrzymać swój bonus startowy„. Kolejnym krokiem jest wpłacenie pierwszej sumy i odebranie jej równowartości pod postacią bonusu.

Przykładowo: nowy gracz zakłada konto i przelewa 1000 złotych. W nagrodę za dołączenie do STS, otrzymuje 1000 złotych dodatkowych środków na konto bonusowe. Teraz musi tylko obrócić środkami i cieszyć się pełną wygraną.

By wypłacić pieniądze, należy obrócić trzykrotnością bonusowych środków po kursie co najmniej 1,91.

Przykład: Gracz uzyskał premię w postaci 1200 złotych (najwyższa możliwa kwota wygranej). By wyjąć pieniądze z konta, należy obrócić ich trzykrotnością, czyli 3600 złotych.

Darmowy kod promocyjny STS

Promocja nie obowiązuje w przypadku kuponów wypłaconych w opcji Cash-out, Hitów Dnia, Maxikombi, Zakładów bezpiecznych, kuponów rozliczonych w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kuponów przegrane.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł60 PLN premii dla fanów tenisa w Betclic
Następny artykułDodatkowy bonus powitalny w Betfan – nawet 100 złotych
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE