Angielski piłkarz zaledwie przed jeden tydzień cieszył się rekordem najmłodszego piłkarza na mistrzostwach Europy. Kacper Kozłowski pobił ten rekord w sobotnim meczu z Hiszpanią wchodząc do gry w drugiej połowie. Mamy nadzieję, że będzie on należał do nas jeszcze bardzo długo.

Rekord pobity!!! Kacper Kozłowski został najmłodszym piłkarzem w historii mistrzostw Europy

Nasz zawodnik został najmłodszym zawodnikiem na Europejskich mistrzostwach


Przed tegorocznymi rozgrywkami rekord należał do Jetro Willems’a. Holender miał wtedy zaledwie 18 lat i 71 dni, a rekord pobił podczas Euro2012, gdzie odbywały się w Polsce i na Ukrainie. Już wcześniej wiadomym było, że obaj zawodnicy będą mogli ten rekord pobić. W końcu nawet jeszcze nie osiągnęli pełnoletności. Rekord na Euro2020 został pobity już w trzeci dzień mistrzostw. Anglik wszedł na boisko w 82 minucie w meczu z Chorwatami. Natomiast jego rekord przetrwał zaledwie tydzień. Nas kadrowicz po decyzji Paulo Sousy wszedł na boisko w 55. minusie podczas meczu z Hiszpanią. Wraz z tym meczem nasz rodak został najmłodszym zawodnikiem w historii mistrzostw Europy. W momencie pobicia rekordu miał 17 lat i 246 dni.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Rekord Kapustki w reprezentacji został pobity


Do tej pory to miano w naszej reprezentacji należało do Bartosza Kapustki. Podczas meczu z Irlandią Północną podczas Euro2016 miał 19 lat i 172 dni. Nasz kadrowicz podczas tegorocznego Euro może pobić jeszcze kilka rekordów, na przykład może zostać najmłodszym strzelcem mistrzostw, gdzie rekord należy do Szwajcara Johan’a Vonlanthen który miał 18 lat i 141 dni. W tym miejscu dobrą alternatywą byłyby specjalne zakłady bukmacherskie na to kiedy zostanie pobity kolejny rekord przez naszego rodaka, jest to bardzo fajna alternatywa na dorobienie sobie pieniędzy i odpoczęcie od standardowych zakładów bukmacherskich. Natomiast jedną z lepszych informacji dla Kozłowskiego jest, że jego umiejętnościom przypatrują się największe europejskie kluby.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zainteresowanie czołowych klubów naszym reprezentantem

Kacprem Kozłowskim już interesują się jedne z większych klubów sportowych w Europie. Nic dziwnego skoro piłkarz ma zaledwie 17 lat, a gra już w czołowym klubie w Polsce, a także w reprezentacji Polski i dostał powołanie na Euro2020. Ma ogromny potencjał aby być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, także stąd zainteresowanie Kozłowskim. My z naszej strony życzymy mu samych sukcesów i aby ciągle się rozwijał bo naprawdę ma bardzo duże predyspozycje aby grać z najlepszymi piłkarzami na świecie.

Poprzedni artykułJak wpłacić swój pierwszy depozyt na konto u bukmachera?
Następny artykułCo najczęściej obstawiamy u bukmachera?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.