Do 500 złotych zwrotu można uzyskać w Betclic za przegrany kupon. W promocji obowiązującej na trwający aktualnie Siatkarski Puchar Świata, Betclic zwraca 10% zagranej stawki.

Siatkarski Puchar Świata - cashback do 500 złotych w Betclic
Siatkarski Puchar Świata – cashback do 500 złotych w Betclic

Cashbacka w Betclic – do 500 złotych

500 złotych to kwota maksymalna, jaką można zdobyć podczas typowania meczów piłki siatkowej w Betclic. Organizator zwraca 10% stawki kuponu za wszystkie spotkania siatkarskie w dniach 4 – 15 października 2019 roku w ramach zabawy Siatkarski Puchar Świata.

By skorzystać z promocji, należy się do niej zapisać. Można to zrobić za darmo na www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej po kliknięciu banneru.

Cashback do 500 złotych dotyczy zdarzeń przedmeczowych, zdarzeń na żywo, zakładów pojedynczych, oraz wielokrotnych. W sytuacji, gdy kupon „nie wejdzie”, na konto gracza trafi 10% zagranej kwoty. Wypłata środków nastąpi 16 października 2019 roku.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Freebet sts – kod promocyjny

Warunek obrotu bonusem w Betclic

By móc cieszyć się zdobytym bonusem, należy nim obrócić. Warunkiem wypłaty premiowanych środków jest czterokrotny obrót nimi po kursie co najmniej 2,00 w ciągu 90 dni.

Warto pamiętać o tym, że do promocji nie zaliczają się zdarzenia z meczów siatkówki plażowej.

By kupon został zakwalifikowany do promocji, musi mieć kurs nie niższy, niż 1,50, niezależnie od postawionej stawki.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet – Loteria Kasomania
Następny artykułNawet 50 PLN zwrotu za kupon KOMBI 5+ w promocji LVBet
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE