Zakłady sportowe STS to jeden z czołowych polskich bukmacherów. Spółka istnieje na naszym rynku już od 22 lat i wszystko na to wskazuje, że będzie z nami jeszcze dłużej. W chwili obecnej Polski legalny bukmacher STS może się szczycić największym obrotem wśród wszystkich legalnych w Polsce bukmacherów, co oznacza, że gracze bardzo doceniają jego starania, ofertę i promocje.

najlepszy bukmacher dla polaków
Polski bukmacher STS – Legalne zakłady bukmacherskie online

Na ogromną pochwałę zasługuje fakt, że STS bardzo aktywnie wspiera polski sport. Bukmacher ten jest oficjalnym sponsorem naszej piłkarskiej reprezentacji, a także kilku klubów piłkarskich, siatkarskich, koszykarskich i piłki ręcznej. Ostatnimi czasy STS bardzo mocno zainteresował się e-sportem i zaczął wspierać duże inicjatywy związane z grami komputerowymi.

Oferta Polskiego bukmachera STS

Oferta bukmachera STS jest całkiem niezła, ale niczym nie wyróżnia się od tego co znamy z innych bukmacherskich stron. Znajdziemy tu wiele różnych spotkań z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, a każdy mecz posiada dużo więcej niż tylko rynek na zwycięstwo. Nie można narzekać na ofertę tego bukmachera. Podobnie, w przypadku oferty live, gdzie otrzymujemy bardzo dużo spotkań do obstawienia, a większość z nich posiada swoje własne transmisje, dzięki czemu możemy nie tylko stawiać kupony, ale i śledzić przebieg rozgrywki na tym samym ekranie.

Niestety, STS ma także pewną ogromną wadę. Mowa tu o kursach bukmacherskich, które niestety nie są najlepsze. Jest to zdecydowanie najsłabsza strona tego bukmachera i występuje zarówno w zakładach przedmeczowych, live jak i sportach wirtualnych.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Skoro już o sportach wirtualnych mowa, to u bukmachera STS znajdziemy także możliwość obstawiania zawodników sterowanych przez komputer. Nie znajdziemy tu dużej różnorodności sportów ani skomplikowanych rynków, ale istnieje dużo graczy, którzy u bukmachera STS zarejestrowali się tylko dla sportów wirtualnych, które posiadają najlepiej opracowane statystyki drużyn spośród wszystkich tego typu usług u innych bukmacherów.

Darmowe bonusy w STS

Wiele osób uwielbia bukmacherskie bonusy. STS wychodzi takim graczom naprzeciw i pokazuje bardzo ciekawą ofertę promocyjną. Czy oferuje również bonusy bez depozytu tak bardzo lubiane przez graczy?

Pierwszym z bonusów jest podwojenie pierwszej wpłaty. Jest to standardowa promocja, którą posiadają niemal wszyscy bukmacherzy w Polsce. STS nie zaskakuje oryginalnością, a jak jest z jakością samej oferty? Możemy otrzymać bonus w wysokości 100% wartości pierwszej wpłaty aż do kwoty 1000 złotych. Są to imponujące pieniądze, które mogą przydać nam się w dalszym typowaniu. Warto skorzystać z tej promocji, zwłaszcza, że warunki obrotu nie są bardzo wymagające i kwotę bonusu musimy obrócić trzykrotnie na kuponach o minimalnym kursie 1,91.

Drugą ofertą jest znany i lubiany freebet. Z tej promocji ucieszą się szczególnie gracze, którzy nie posiadają dużego budżetu na grę. Niestety wartość tego darmowego zakładu to tylko 29 złotych. Żeby go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać w STS kod promocyjny: BETONLINE. Warto wspomnieć natomiast, że otrzymujemy go od razu po zweryfikowaniu naszej tożsamości, nie musimy nawet wpłacać do bukmachera żadnych pieniędzy. Warunki obrotu są dokładnie takie same jak w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty.

Skoro promocje dla nowych graczy nie wyróżniają się jakoś szczególnie, to w pozostałych bonusach powinno być lepiej. No i jest. Bukmacher STS oferuje swoim graczom jedną z najbardziej interesujących promocji na rynku. Mowa tu o „Polubisz poniedziałek”. Jak spółka ma zamiar uprzyjemnić swoim graczom ten niezbyt przyjemny dzień? 1500 osób, które wykazało się największym obrotem w poprzednim tygodniu otrzymuje od bukmachera dodatkowe pieniądze na grę. Mówimy tu o całkiem interesujących kwotach, gdyż pierwsze trzy miejsca otrzymują odpowiednio 3000, 2000 i 1000 złotych. Pozostałe nagrody są nieco mniej imponujące, ale dalej przyjemnie jest zobaczyć dodatkową sumkę na swoim koncie, zwłaszcza, że żeby ja osiągnąć, musimy tylko grać.

Pozostałe promocje bukmachera również są całkiem niezłe. Pod tym względem STS to bardzo dobry bukmacher.

Popularne metody płatności

Pieniądze do STS możemy wpłacić na kilka sposobów. Możemy skorzystać z przelewów internetowych, kart płatniczych, operatorów błyskawicznych płatności internetowych: PayU, Dotpay i tPay.com, a także z portfeli internetowych Skrill i Neteller.

Poprzedni artykułBonusy bez depozytu w ofercie Polskich bukmacherów
Następny artykułCzy Flashscore to najlepsze wyniki online?
Legalny bukmacher online w Polsce to STS, Fortuna, Etoto i kilkunastu innych. Najlepsi w Polsce bukmacherzy oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów.