Obstawianie zakładów bukmacherskich może być przez nas odbierane dwojako – z jednej strony może to być zadanie dość ciężkie, ale z drugiej – jeśli odpowiednio się przygotujemy to możemy na tym wyjątkowo dużo zyskać, a skoro tak, to jak odpowiednio przygotować się do obstawiania spotkań piłkarskich?

Typowanie wyników spotkań piłkarskich – poradnik

Dowiedz się – czym są kursy bukmacherskie

Wysokość ewentualnej wygranej zależy od ustalonego przez bukmachera kursu na dany wynik, obowiązującego w momencie obstawienia przez nas zakładu. Kurs bukmacherski na konkretne zdarzenie oznacza prawdopodobieństwo, jakie zakłada firma bukmacherska na wystąpienie danego wyniku spotkania sportowego. Ogólnie rzecz ujmując, bukmacher ocenia jakie szanse na zwycięstwo w meczu ma konkretny zespół sportowy lub jaka jest szansa na remis między nimi. Legalni bukmacherzy w polsce w swojej ofercie używają kursów, ponieważ jest to najbardziej czytelne rozwiązanie dla gracza – kursy bukmacherskie powinny być zrozumiałe nawet dla początkujących.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Legalny bukmacher to najlepszy sposób aby obstawiać zakłady na piłkę nożną

Jednym z wymogów otrzymania zezwolenia na oferowanie zakładów bukmacherskich w Polskim internecie – jest posiadanie strony internetowej na polskiej domenie (z końcówką .pl). Widząc w adresie strony litery ,,pl” widniejące na początku adresu bądź też po ukośniku powinniśmy mieć się na baczności. Taka strona będzie w Polskim internecie z pewnością nielegalna. Korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów online może sprawić, że nasze dane zostaną wykradzione i użyte w niecnym celu – na przykład na zaciągnięcie kredytów-chwilówek.

Single – ponieważ zakłady akumulowane są ciężkie do ugrania…

Gracze często nazywają ten rodzaj zakładów singlami. Na ten moment chwili najprostszy sposób na obstawienie zakładu na piłkę nożną u Polskich legalnych bukmacherów. Oprócz tego, że jest on najłatwiejszy, to jest on również jednym z najbezpieczniejszych. Wynika to z tego – że zakład sam w sobie nie jest skomplikowany, a to oznacza, że nasze szanse na zwycięstwo w porównaniu z innymi dostępnymi rodzajami zakładów są naprawdę wysokie – wynoszą od około 33, aż do 50 procent. Należy mieć oczywiście na uwadze, że bardzo wiele zależy od tego, na co ten zakład jeszcze obstawimy.

Rodzaje zakładów którymi powinniśmy się na start zainteresować

1X2 – Zakład trzydrogowy jest jednym z najprostszych sposób na typowanie zakładów, a mianowicie polega on tylko na wytypowaniu zwycięstwa jednej z drużyn albo remisu. W woli wyjaśnienia – jedynka oznacza zwycięstwo gospodarzy (na przykład 3:1),  ‘’X” oznacza remis (1:1), zaś dwójka to wygrana gości ( przykładowo 1:4).

Handicap – ten zakład polega na tym, że liczbę bramek lub punktów, jaką bukmacher wystawiający zakład dodaje lub odejmuje jednej z drużyn uczestniczących w meczu. Zadaniem handicapu jest wyrównanie szans rywalizujących ze sobą zespołów. Jest to dobry zakład, jeśli nie mamy odpowiedniego doświadczenia, a chcemy mimo wszystko ,,coś obstawić”.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus o wartości 400 PLN na ligową piłkę w Betfan
Następny artykułOferta zakładów STS – co możemy obstawiać u tego bukmachera?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.