Typowanie zakładów sportowych nie jest najprostszą rzeczą, jaką możemy zrobić. W końcu zakładamy się z bukmacherem, czyli firmą, która posiada pod sobą naprawdę ogromne ilości zasobów, oraz osób, które zawodowo zajmują się przewidywaniem danych spotkań. Może i nie brzmi to zachęcająco, ale wygrywanie może być czasami zaskakująco łatwe. W końcu każdy może się pomylić. Jak więc obstawiać typy sportowe, aby wygrywać?

Typowanie zakładów na sport – co zrobić, aby wygrywać?

Pamiętaj, że nie jest to łatwa zabawa

Świadomość o tym, że zakłady nie są łatwą zabawą, jest o tyle ważna, że może to mieć realny wpływ na to czy będziemy wygrywać u bukmachera czy też nie. Dobrym sposobem na to aby spokojnie zająć się typami bukmacherskimi, jeśli na przykład mamy osobowość kompulsywną – kupmy sobie zabawkę aby ,,zająć ręce”. Inni ludzie zaś mogą na przykład ćwiczyć techniki oddychania. Naturalnie każdy ma swoje sposoby na to, aby się uspokoić – każdy sposób jest dobry. Typowanie na spokojnie, to pierwszy krok do sukcesu.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Zacznij typowanie od niewielkich sum

Głupotą jest stawiać ponad połowę naszego miesięcznego dochodu tylko dlatego, że chcemy wygrać więcej pieniędzy. Zawsze lepiej jest wygrać mniej niż nie wygrać – lub stracić dużo pieniędzy (jeśli dużo stawiasz) – prawda? Oczywiście – nikt nie powinien ryzykować – nie pić szampana. Ale lepiej jest podjąć świadome ryzyko, ponieważ jeśli z czasem staniemy się naprawdę dobrymi promotorami – i regularnie wygrywamy małe nagrody – to później będziemy mogli dalej obstawiać większe kwoty – prawda?

Zanim zaczniesz typować

Pamiętaj, że jeśli chcesz być dobrym graczem, i zawsze wygrywać na zakładach sportowych – niekoniecznie zawsze będziesz miał na tyle szczęścia, aby zawsze wygrywać. I jest to w pełni w porządku, bo niewzruszanie się porażkami to część życia przy zakładach online. Aby regularnie wygrywać zakłady, musimy mieć wiedzę na temat sportów, na które chcemy obstawiać. Jeśli jednak nie rozumiemy dyscyplin, których nam brakuje, to dobrym sposobem na zdobycie brakującej wiedzy jest przeglądanie tablicy zakładów lub oglądanie samej gry sportowej – początkowo bez obstawiania, a następnie stopniowo analizować grę, aby zrozumieć mechanizm działania i taktykę naszej przyszłości. Ulubiony (lub jego przeciwnik). Następnym krokiem po zdobyciu wiedzy jest obstawianie tak zwanego „określonego zakładu” – oczywiście nie jest dobrym pomysłem obstawianie cały czas – chodzi o obstawianie raz lub dwa, aby lepiej zrozumieć zakłady w nowym sporcie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiedza o zakładach bukmacherskich, która na pewno ci się przyda!
Następny artykułNajlepsze porady odnośnie obstawiania zakładów sportowych na jesienią
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.