Typowanie zakładów sportowych nie jest najprostszą rzeczą, jaką możemy zrobić. W końcu zakładamy się z bukmacherem, czyli firmą, która posiada pod sobą naprawdę ogromne ilości zasobów, oraz osób, które zawodowo zajmują się przewidywaniem danych spotkań. Może i nie brzmi to zachęcająco, ale wygrywanie może być czasami zaskakująco łatwe. W końcu każdy może się pomylić. Jak więc obstawiać typy sportowe, aby wygrywać?

Typowanie zakładów na sport – co zrobić, aby wygrywać?

Pamiętaj, że nie jest to łatwa zabawa

Świadomość o tym, że zakłady nie są łatwą zabawą, jest o tyle ważna, że może to mieć realny wpływ na to czy będziemy wygrywać u bukmachera czy też nie. Dobrym sposobem na to aby spokojnie zająć się typami bukmacherskimi, jeśli na przykład mamy osobowość kompulsywną – kupmy sobie zabawkę aby ,,zająć ręce”. Inni ludzie zaś mogą na przykład ćwiczyć techniki oddychania. Naturalnie każdy ma swoje sposoby na to, aby się uspokoić – każdy sposób jest dobry. Typowanie na spokojnie, to pierwszy krok do sukcesu.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Zacznij typowanie od niewielkich sum

Obstawianie takich kwot które przekraczają połowę naszego miesięcznego dochodu, tylko dlatego że chcemy więcej wygrać – jest po prostu głupie. Zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż nie wygrać wcale – bądź też stracić dużo pieniędzy (jeśli obstawimy sporą sumę) – nieprawdaż? Oczywiście – kto nie ryzykuje – ten nie pije szampana. Ale najlepiej przecież podejmować świadome ryzyko, ponieważ jeśli z czasem staniemy się naprawdę niezłymi typerami – i regularnie będziemy wygrywać małe sumy – to później możemy przejść do obstawiania większych sum – czyż nie?

Zanim zaczniesz typować

Typowanie zakładów na sport i jednocześnie regularne wygrywanie z bukmacherem niekoniecznie zawsze ze sobą idą w parze. Żeby regularnie wygrywać na zakładach, musimy mieć jakiekolwiek pojęcie na temat dyscypliny, którą chcemy obstawiać. Jeśli jednak tej wiedzy na temat dyscypliny, którym chcemy nie mamy, to dobrym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych spotkań sportowych – początkowo bez obstawiania, a następnie analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów (bądź ich przeciwników). Następnym krokiem, zaraz po wiedzy jest obstawianie tak zwanych ,,pewniaków” – Oczywiście nie jest dobrym pomysłem typować je cały czas – chodzi tu o to żeby raz do dwóch je obstawić – po to aby lepiej zaznajomić się z typowaniem w nowej dyscyplinie sportowej. Później możemy przejść natomiast do obstawiania regularnych zakładów bukmacherskich, pamiętajmy jednak o tym, aby obstawiać na początek niewielkie sumy, z racji tego że lepiej jest na starcie mało wygrać, niż obstawić dużo i przegrać wiele.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.