Zakłady bukmacherskie to bardzo obszerny temat, ponieważ ciężko jest tak naprawdę spamiętać wszystko z nimi związane. Dlatego też dziś, przygotowaliśmy dla was porady, które mogą wam pomóc później obstawiać swoje kupony z sukcesami!

Wiedza o zakładach bukmacherskich, która na pewno ci się przyda!

Jak uzupełnić swoją wiedzę?

Jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy na jakiś temat związany z zakładami bukmacherskimi, to świetnym sposobem na uzupełnienie tej wiedzy to skorzystanie z for bukmacherskich, ponieważ na takowych serwisach społecznościowych możemy poznać nowe taktyki obstawiania, jak typują lepsi od nas gracze zakładów bukmacherskich a nawet i ulepszyć nasz własny, niepowtarzalny sposób na typy sportowe. Fora są również o tyle fajne, że na nurtujące nas pytania możemy uzyskać odpowiedź w przeciągu kilku dni, przez co są również dość wygodnym środkiem komunikacji między użytkownikami. Jednakże mimo wszystkich tych plusów, są również i minusy, ponieważ znajdują się tam również osoby, które zamiast nam pomóc, chcą nas na coś naciągnąć, no ale na ten temat w dzisiejszym artykule nie będziemy się rozwodzić – wróćmy jednak do tematu.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jak wyglądają zakłady ze strony bukmachera?

Naturalnie w dzisiejszych czasach nie musimy już mieć pracy, która zmusza nas na dojeżdżanie do biura oraz siedzenie w nim po kilka godzin. Równie dobrze możemy pracować w domu, nie ruszając się z naszego łóżka, czyli możemy zatrudnić się w charakterze freelancera. Taka praca najczęściej polega na dostarczaniu firmie bukmacherskiej poprawnych kursów na umówione w kontrakcie ligi. Jest to opcja tylko dla bardzo dobrych graczy, którzy specjalizują się w określonych dyscyplinach i wiedzą jak wystawiać poprawnie ofertę kursową, jednakże musimy przy tym mieć określone umiejętności oraz sporą wiedzę. Z racji tego że firmy w Polsce nie dorosły jeszcze do zatrudniania freelancerów, dlatego też wielce prawdopodobne że naszym pracodawcą będą firmy międzynarodowe, dlatego znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, to zupełne minimum. Dlaczego? Otóż takie firmy bukmacherskie zatrudniają zwykle osoby różnych narodowości, a poszczególne działy firmy muszą porozumiewać się między sobą bez przeszkód, aby firma prosperowała. Czasami warunkiem podpisania umowy z zagraniczną firmą jest konieczność przeprowadzenia się do innego kraju. Siedziby bukmacherów znajdują się często na Malcie czy też w Londynie. Najlepiej płatne u bukmachera jest stanowisko analityka sportowego. (bierzemy tu pod uwagę tylko stanowiska do których nie trzeba mieć wyjątkowych znajomości aby się na nie dostać).

Jeśli kupon przepadł – pomyśl dlaczego tak się stało

Sporym błędem jest zniechęcanie się do typowania po kilku nieudanych typach, z racji tego że nie potrzeba wielkiego wysiłku, aby zainwestowane pieniądze odzyskać, lub nawet pomnożyć, z racji tego że w końcu to bukmacherka, raz się wygrywa, raz się przegrywa. Nie ma typerów którzy wygrywają non-stop. Zdobywanie pieniędzy jak wiadomo jest głównym celem grania na zakładach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że to powinno być tylko dla nas zabawą, dlatego też maksyma – ,,łatwo przyszło, łatwo poszło” powinna zawsze nam gdzieś dzwonić z tyłu głowy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak typować zakłady sportowe w internecie? – Poradnik bukmacherski
Następny artykułTypowanie zakładów na sport – co zrobić, aby wygrywać?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.