Zakład bez ryzyka za wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE przy rejestracji w STS

529

O tym, czym jest zakład bez ryzyka, nie trzeba nikogo informować. Marzenie początkujących graczy spełnia STS, oferując freebet w postaci 29 złotych na pierwsze typowanie!

29 złotych bonusu dla nowych graczy
Zakład bez ryzyka za wpisanie kodu przy rejestracji w STS

Freebet za kod promocyjny STS
🔔🔔🔔

Wpisanie maila, hasła, oraz numeru telefonu – te trzy punkty plus uzupełnienie okienka z kodem promocyjnym ,,BETONLINE„, wystarczają, by cieszyć się nowym kontem w STS z ekstra kasą na start.

29 złotych to bonus, jaki organizator promocji przyznaje nowym graczom przy rejestracji w STS. Z oferty z pewnością chętnie skorzystają ci typerzy, którzy nie mają wielkiego doświadczenia w obstawianiu i chętnie przetestują swoje umiejętności (z możliwością realnej wygranej)!

Zakład bez ryzyka obowiązuje bez konieczności wpłacania depozytu. Oznacza to, że pierwsze typowanie wcale nie jest uzależnione od dokonania wpłaty na konto bukmacherskie.

Freebet to swego rodzaju zabawa demo, w której w razie przegranej nic nie tracimy (z tą tylko różnicą, że w razie wygranej, faktycznie cieszymy się nagrodą).

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warunki wypłaty bonusu w STS

Obrót bonusem to jedyne obostrzenie występujące w opisywanej promocji. By wypłacić środki bonusowe, należy:

  • obrócić ich trzykrotnością
  • stawiając kupon
  • po kursie całkowitym nie mniejszym, niż 1,91

Bukmacher STS informuje, że wszelkie kombinacje wielkości liter w kodzie promocyjnym, są dozwolone. Niezależnie od tego, czy wpisane zostanie ,,BETonline”, ,,BETONLINE”, czy ,,betonline”, bonus zostanie aktywowany.

Wpisanie kodu promocyjnego przy rejestracji w STS zajmuje nie więcej jak 2 sekundy. Tyle wystarczy, by cieszyć się 29 złotymi ekstra bez żadnych kruczków prawnych.

Jeżeli jesteśmy już przy prawie. Warto pamiętać o tym, że STS to legalny bukmacher, działający za zgodą Ministerstwa Finansów RP.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktywny kod promocyjny do Betclic
Następny artykułEuropejska Dokładka – Fortuna rozdaje bonusy za trafne typowanie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE