Gracz, który postawi w STS cztery kupony, otrzyma na konto bonusowe zwrot stawki za jeden z nich. By otrzymać premię, należy postępować zgodnie z poniższymi wytycznymi.

bonus w sts
Zwrot stawki jednego z czterech kuponów – 11 PLN bonusu w STS

Zwrot stawki jednego z trzech kuponów uzyskają użytkownicy legalnego bukmachera STS, którzy obstawią cztery kupony (po 11 złotych każdy) i co najmniej jedno zdarzenie będzie dotyczyć oferty live, a jeden kupon zostanie wytypowany za pomocą aplikacji mobilnej STS.

11 PLN premii w STS
💸💸💸

Podsumowując, ekstra kasę otrzyma gracz, który:

  • wytypuje 4 kupony
  • za stawkę 11 złotych każdy
  • na co najmniej jedno zdarzenie z oferty live
  • gdzie co najmniej jeden kupon będzie zagrany przez mobilną aplikację

W zabawie nie biorą udziału kupony anulowane, Hit Dnia, MaxiKombi, STS Bezpieczny Superoferty, oraz te, przy których skorzystano z opcji Cash-out.

Z bonusu STS można skorzystać w każdym tygodniu po zakończeniu danego etapu akcji promocyjnej.

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Polski bukmacher STS ma 5 dni na wypłatę premii. Czas liczy się od dnia rozstrzygnięcia etapu promocji. Oferta jest aktualna od 19 sierpnia 2019 roku do odwołania.

Wypłata bonusu w STS

Wypłacenie STS bonus jest możliwe po obróceniu jego trzykrotnością po kursie co najmniej 1,91.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że w Polsce można korzystać tylko i wyłącznie z bukmacherów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów, czyli funkcjonujących w zgodnie z polskim prawem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEuropejska Dokładka – Fortuna rozdaje bonusy za trafne typowanie
Następny artykuł20 PLN premii bez depozytu za rejestrację w LVBET z kodem „BETONLINE”
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE