Obstawianie gier karcianych Betgames w STS to obecnie prawdziwa przyjemność. Zwrot stawki przegranych kuponów za ofertę karcianą to aktualna promocja obowiązująca u bukmachera.

sts, kobiety, bonus, promocja
Zwrot stawki przegranych kuponów na gry karciane Betgames w STS

Gry karciane legalnie w STS

Gracze, którzy interesują się grami karcianymi, mogą wziąć udział w promocji obowiązującej na stronie bukmachera STS. „Bezpieczne 20 PLN” to zabawa, w której do zgarnięcia jest 20 PLN w postaci cashbacku.

Bukmacher STS zwraca 100% stawki za kupony przegrane w ciągu jednej doby, liczonej od 00:00 do 23:59. By zakład został zakwalifikowany do bonusu, musi spełniać poniższe warunki:

  • być zagrany na stronie www.STS.pl lub w aplikacji
  • dotyczyć tylko i wyłącznie gier karcianych Betgames
  • zostać obstawiony jako AKO lub SOLO
  • zostać rozliczony jako przegrany

Suma przegranych kuponów obstawionych przez jednego gracza w ciągu 24h, zostaje zwrócona na konto bonusowe. Ważną informacją jest to, że zdarzenia nie mają z góry określonego pułapu kursowego. Maksymalna kwota premii wynosi 20 PLN. Niezależnie od tego, jak duża będzie suma, zwrot stawki przegranych kuponów obejmie maksymalnie 20 PLN.

betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

Jak wypłacić bonus w STS?

Wypłata bonusu w STS możliwa jest po obróceniu trzykrotnością przyznanych środków. Przykład? Gracz wygrywa 20 PLN. Żeby móc w pełni korzystać z kasy, musi obrócić kwotą 60 PLN.

W promocji na gry karciane Betgames w STS nie biorą udziału zakłady:

  • MaxiKombi
  • bezpieczne
  • cash-out
  • obstawione ze środków zwróconych

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNawet 510 PLN za rejestrację z „KOD510” w Betclic
Następny artykułTotal Bonus w Totalbet – do 51% wygranej ekstra
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od bukmacherów, którzy działają w Polsce legalnie. Freebety, zakłady bez ryzyka i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów w Polsce to: BETONLINE